Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a gond a laptopommal?

Mi lehet a gond a laptopommal?

Figyelt kérdés

Toshiba Satellite NB10t - A - 103 laptop


Intel Celeron CPU N2810 @ 2.00GHz Memória 2.00GB RAM(1,85 használható) Windows 8

[link]

[link]


Egy éves, sosem használtam mert szinte lehetetlen. Teljesen megbántam h bármennyit is kiadtam rá. De egyetemre szükségem lenne a használatára. Mi lehet a gond? Nincs rajta semmilyen program telepítve sem mi és így is eleszi a 100% memóriát. Én nem igazán értek hozzá, de szívesen vennék mindenféle tanácsot, amivel bármennyire is felhasználóbaráttá tehető ez a kis laptop. Nem szeretnék csodákat, cask h ne kelljen 20 percet várni h megnyiljön a böngésző vagy bármi más.



2016. febr. 12. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyaluld le a vírusokat, és csak 1 antivírust futtass aktívan!
2016. febr. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vírusokat kiszedtem már és a vírusírtót is letöröltem. De semi változás : (
2016. febr. 12. 17:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Kapcsold ki a Defendert elsőre!!! Megjelenést állítsd át pl>>> [link]


Állítsd fixre a lapozófájlt, pl 2048 MB-ra.

[link]


Karbantartást szoktál csinálni? CCleaner pl.

De újra is telepíthetnéd, az sosem árt...ha semmi változás. De a Defendert ki kell kapcsolni!!!

2016. febr. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kikapcsoltam a Defendert, amit linkeltem az teljesen vadi új virusmentes újratelepitett állapota, sajnos. Mindent megcsináltam úgy ahogy írták a linkben és a képen, de még mindig haldoklik ha a chromeban meg kell nyitni a googlet vagy a facebookot. :( Esetleg jobban futna egy windows 7-el vagy az sem segit semmmit? Vagylehetséges kibővíteni mindjuk egy új processzorral vagy RAMmal? Vagy bármi olyan megoldás amivel gyors lehet?
2016. febr. 14. 09:52
 5/5 anonim ***** válasza:
milyen operációs rendszert telepítettél rá? Mármint nem azt kérdezem, hogy Win8-at, mert azt látom, hanem hogy honnan szerezted a rendszert? Buherált windows, vagy sima gyári? Az én Toshiba-m se mai, sőt az csak 1.7 ghz-s 2 gb rammal, de évek óta megy hiba nélkül, pedig napi 15-16 órát van használva
2016. febr. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!