Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Amazon Kindle 10th (2020) vs....

Amazon Kindle 10th (2020) vs. Amazon Kindle 10 (2020) ?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy tegnap rossz helyre tettem ki a kérdést.

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__egyeb-kerdesek__1..

--------------------------------------------------


Itt egy Kindle 2019-est hasonlítottam össze azzal, amire nekem szükségem lenne [link]

Számomra fontos különbség az epub-formátum és a zenehallgatás, hangoskönyv-olvasás. De mikor az árösszehasonlító lapról akárhová továbblépek, a továbbiakban

Amazon Kindle 10th (2020) helyett minden találatnál csak az

Amazon Kindle 10 (2020) - at adja.


Ami, mint pl. az ALZA lapján a "paramétereknél" is írja, nem viszi az epub-formátumot. De pl. a méretekről írt adatok sem egyeznek.

[link] > paraméterek


Ezek szerint az Amazon Kindle 10th (2020) egyáltalán

nem azonos az Amazon Kindle 10 (2020) -assal. ( ? )

Az a "th" mit jelent, mire utal?


Tudtok olyan boltot linkelni, ahol az e-pubot is értő KINDLE-t lehet kapni, akármi legyen is a pontos típusmegjelölése, neve?


ezt : [link]


Köszi mindenkinek!



#Kindle 10th #Kindle 10
2020. aug. 24. 17:26
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Látjátok, aki ennyire egybites a mai cuccokhoz, és még angolul se ért, annak macerás eligazodni. Akkor most nem is töröm magam tovább a kinézett Kindle 2020 miatt. Igen meg kell gondolnom minden forint helyét, ezért (sem) tehetem meg, hogy vegyek vmi szrt, amiről két hónap múlva kiderül, hogy az nem is az, ami nekem praktikus lenne.


+1 : Stabil, megbízható minőség/márka tabletből. Tippek?

Mi fontos egy igazán jó tablet esetében?

Mire kell figyelnem, hogy ne vmi kínai trágyát vetessenek meg velem?


Üdv., mindenkinek nagyon szépen köszönöm a gyors és érthető eligazítást!

2020. aug. 24. 18:43
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ezt a tabletes kérdést inkább a számítástechnika kategóriában lenne érdemes feltenned, mert az első válaszon kívül mindet én írtam, és kétlem, hogy még itt bárki hozzá fog szólni. A tabletekhez meg nem értek, nem használom őket. Viszont ha kérsz tablet javaslatot a számtech kategóriában, akkor ott szerintem akár konkrét linkeket, termékeket is tudnak majd javasolni. Csak említsd meg, hogy hangoskönyv hallgatás az egyik fő cél.
2020. aug. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm , akkor majd úgy teszek!

Üdv mindenkinek, további szépet! :)

2020. aug. 24. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!