Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám átrakni a...

Hogyan tudnám átrakni a képeket, live fotókat, videókat az iPhone-omról a laptopomra?

Figyelt kérdés

Évekig úgy csináltam, hogy bedugtam a vezetékkel a Windows-os gépbe és mappákban megjelentek a képek. Onnan rámásoltam a gépre.

Sajnos egy ideje szenved ezzel a módszerrel a gép. Hibaüzenet ír ki, megszakad a kapcsolt (mintha kihúztam volna). Nemrég vettem egy új laptopot, sajnos ott valamiért meg sem nyitja a képeket, üres mappát mutat.

Korábban próbálkoztam iCloudon keresztül letölteni, de ott nem tudtam a live fotókat letölteni úgy, hogy pár másodperces videókat is leszedje, csak képként jöttek le.



2020. aug. 24. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
iTunes beállítás után wifin keresztül is tudsz majd szinkronizálni.
2020. aug. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az új laptopon újra kell inicializálni az ájfónt!

bedugod, megkérdezi hogy megbízol-e a számítógépben, stb.

2020. aug. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Természetesen mindent engedélyeztem és semmi.
2020. aug. 24. 22:21
 4/5 anonim ***** válasza:
USB-csatlakozó, Onedrive, Google Drive, Gmail, telefonon alkalmazás, mobil elérési pont, youtube, tárhely, google folyamatos fiókmentés az összes telefonadattal...................................
2020. szept. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam USB nem működik. Gmail-en 10.000+ képet, videót nem könnyű átküldeni. Youtube-on szoktam a videókat. A többivel is szoktam szórakozni. DE live fotók a legnagyobb problémám. Azokat is le akarom menteni és nem csak fotóként, és a leírt lehetőségek egyik se alkalmas szerintem erre! (az USB-n szokott működni, ha a gépem hajlandó lenne megnyitni a képeket, de minden engedélyezés ellenére se működik)
2020. szept. 2. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!