Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi történik ha egy messenger...

Mi történik ha egy messenger csoportos beszélgetésből kilépek de én vagyok az adminisztrátor,én hoztam létre?

Figyelt kérdés
Négyen vannak benne rajtam kívül. Ők tudják folytatni a beszélgetést, vehetnek fel új embereket?

2020. szept. 10. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem alapból nem is engedi, csak ha átadod a jogot másnak (mint Discordon fiók törlésnél), vagy lehet csak simán törli a csoportot is.
2020. szept. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Úgy látom engedné, mert ott a lehetőség hogy kilépés a csoportból. Nem tudom mi lenne ha rákattintanék.

Próbáltam egy másik tagot felvenni adminnak de nem találok erre lehetőséget.

Egy ember miatt távoznék. Nem opció hogy őt tiltsam ki.

Nem jó ötlet adminként nekem kilépnem, pont nemrég adtam ezzel kapcsolatban ilyen választ, hogy semmiképp ne adminként hagyja a kérdező a sorsára az általa létrehozott beszélgetést, erre most én kerülök ilyen helyzetbe...


Abban biztos vagyok hogy nem törlődne a beszélgetés, és ők folytathatják, amit én már nem látnék.

2020. szept. 12. 18:54
 3/5 anonim válasza:

Sikerült végül megoldani? Ha nem gond, megírnád, hogyan?

Egyébként sztem működne az is, hogy kiválasztasz valakit, akit kinevezel adminnak, hogy ugyanolyan jogosultságai legyenek, mint neked, és aztán lépsz ki. Akkor maradna, aki tudná kezelni a csoportot. Persze lehet, hogy a kilépéseddel átruházódik valakire a jog, de ebben egyáltalán nem vagyok biztos, ezért is érdeklődnék, végül hogyan sikerült megoldani?

2020. szept. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen megoldódott, ki tudtam lépni! Azt írta ki amikor rákattintottam arra hogy kilépés a csoportból hogy válasszak új adminisztrátort, ha nem teszem akkor automatikusan a csoport legrégebbi tagja lesz az (mármint az utánam következő. Akit elsőnek vettem fel).
2020. szept. 17. 20:17
 5/5 anonim válasza:
Örülök h sikerült és köszi h megírtad!
2020. szept. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!