Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettem egy új számítógép...

Pistavagyok2.0 kérdése:

Vettem egy új számítógép házat és a beépített bekapcsológomb kábelja az új fajta,és nekem az alaplapon a régi fajta sokvégű kábeles csatlakozó van. Hogy lehetne összehozni a kettőt? Vagy az újfajtát bekötni az alaplapba?

Figyelt kérdés
2020. szept. 18. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:
atx átallakítással szerintem megoldható vagy milyenre gondoltál? ilyesmi? [link]
2020. szept. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vizuálisan sokkal jobban el tudnánk képzelni azt a csatlakozót. Ez magyarul annyit tesz, hogy lőj egy képet arról a csatlakozóról, ami a házban van, tedd fel egy képmegosztóra és linkeld ide. Mert ez az információ, hogy "új fajta" nem mond semmit.

Egyébként az alaplapi led, bekapcsoló és reset tüskék évtizedek óta egyformák, szinte szabványosak. Ha új a ház nem csomagoltak bele egy átalakítót az alaplapi tüskékhez? Mert annak semmi értelmét nem látom, hogy egy ház gyártó olyan csatlakozót szerel a kábelekre, ami egyetlen alaplappal sem kompatibilis.

2020. szept. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!