Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyi időnként érdemes/ajánlo...

Mennyi időnként érdemes/ajánlott újratelepíteni a Windows-t?(Windows 10)

Figyelt kérdés
2020. szept. 20. 20:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
#10 ha ÉRTENÉD amit leírok, akkor nem KÖTNÉL BELE minden egyes szavamba... :-)
2020. szept. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

#11

Értem, amit leírsz, csak semmi köze sem a kérdéshez, sem a válaszokhoz. Ha értenéd, amit a kérdés és a válaszok leírnak, csak továbbgörgetnél, mert rájönnél, hogy hülye vagy a témához.

2020. szept. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
48%

#4 "csak azt a gépet nem kell újratelepíteni soha, amit nagyon nem is lehet használni"

Vagy amelyiknek jól írták meg, és jól állították be az operációs rendszerét.

Távol álljon tőlem, hogy az Apple-t favorizáljam, de nem kell Apple-fannak lenni annak felismeréséhez, hogy igazából a Microsoft rendszerein kívül egyik oprendszer sem lett olyan szinten instabilra tervezve, hogy a normális használattól tönkremenjen.

Sőt, még egy jól beállított Windows PC is simán húzhatja évekig probléma nélkül. Jobb helyeken egy számítógépet "használni" nem azt jelenti, hogy agyatlanul telepítgetünk rá minden kétes oldalról letorrentezett haszontalan hülyeséget. Meg ugye alapvető lenne a korlátozott fiók használata, és a megfelelő szintű szoftveres védelem.

Linuxon, vagy valamilyen Unix-alapú rendszeren pedig ismeretlen fogalom, hogy a használatban elromoljon a rendszer. Hogy is tudna ez megtörténni? Hiszen egy szoftver használatakor nem módosulnak a rendszerállományok, sőt, a feltelepített szoftverek fájljai sem. Akkor meg mitől mehetne tönkre?

És mellékesen: köszönöm az aggodalmat, de bátran ki merem jelenteni, hogy több mindenre használom a PC-t, mint a legtöbb felhasználó. Szóval azon abszurd állításod, miszerint csak az a számítógép használható, ami szűkös határidőn belül összecsinálja magát, elég ingatag lábakon áll.

2020. szept. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
52%
Mi ez a mindenkit lepontozunk poszt???
2020. szept. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Mi ez a mindenkit lepontozunk poszt???"

én nem tudom mi van, de valaki - vagy valakik nagyon bekeményítettek mostanában és komoly lepontozós akciók vannak.

Főleg az Apple-ös dolgokban megy az anyázás a részéről, részükről. Hiába reportolom nem törlik a modik. :(

Pedig már nagyon tele a t..m ezekkel az iriótákkal

2020. szept. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Elméletileg ha van tapasztalod (nem töltesz le minden torrentet, nem mész rá minden reklámra, biztonságos oldalakra járkálsz) nem kell újra rakni.

Én utoljára 2 éve telepítettem újra, de ott mondjuk proci cserém volt.

2020. szept. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!