Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem akarják továbbfejles...

Miért nem akarják továbbfejleszteni a Battlefield V-öt?

Figyelt kérdés
azt nem értem hogy ebből a játékból meglehetne alkotni a legeslegjobb II. világháborús játékát(pl. bevezetni a szovjet ágat, több jármű, tartalom) de nem és befejezték... ( amerikaiaknak van kemény 3 tank ahova még férne több). szeretem a 2 világháborús játékokat extrém grafikával amit meg is adna a bf5 de tartalmilag még sehol sincs és nem fejlesztik tovább. ez így nekem olyan furcsa. ti mit tudtok/gondoltok róla?

2020. szept. 21. 17:32
 1/1 anonim ***** válasza:

A mai piacon a gyártóknak nem az a hozzáállásuk, hogy a piacra dobott játékot évekig fejlesztkessék, hanem az, hogy a gatyádat is rájuk költsed: évente fizess teljes árat egy játékért és ők kiadnak rá kb. 3 frissítést.


Szemléltetés: az Activision fejleszti a CoD szériát, eszükbe nincs frissíteni, csak évente 60 euró-ért vedd meg az újat (mondjuk a wz kivétel)


Ubisoft: 2 évente új Assassin's Creet, 2 évente új Far Cry, váltakozó években 2019-Far Cry New dawn, 2020- Assasin's Creed Valhalla, 2021- Far Cry 6


És még csomó ilyen van, kivétel a Rockstar.

2020. szept. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!