Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért zúg a fejhallgatóm?

IceCry kérdése:

Miért zúg a fejhallgatóm?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Abban szeretnék segítséget kérni hogy miért zúg a Corsair HS70 Pro (wireless) fejhallgatóm.

Első alkalommal vettem egy ilyen fejhallgatót egy nem túl jó boltból, és zúgott azt hittem a bolt miatt lehet mert sok rossz terméket küldtek ki, és kiderült az is hogy nem volt új a termék, és vissza lett küldve. Egy megbízható boltból lett rendelve egy új fejhallgató, és ez is ugyanúgy zúg, és ha töltésre van téve és esetleg úgy használnám még jobban zúg, úgy szinte használhatatlan.

Ez nem egy túl olcsó fejhallgató, mert úgy olvastam hogy az olcsóbbaknál lehet egy alap zúgás, remélem ennél a kategóriánál már nincs ilyen.

Legújabb driverek vannak a gépemen.

Földelés van a háznak.

Kérem valaki segítsen!!



2020. szept. 22. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
mobillal /más eszközzel is zúg?
2020. szept. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Telefonhoz nem csatlakozható, de most megpróbáltam a laptopomon és ott is ugyanúgy van egy alap zaj, vagy is ott is zúg.
2020. szept. 22. 12:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolom a vezeték nélküli átvitel közben összeszed némi alapzajt, ez sajnos a működés velejárója, főleg ha analóg átvitelt használ.
2020. szept. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oh értem, szerinted ezt valahogy ki lehet küszöbölni ? vagy muszáj hogy a kábeles füles maradjon, mert engem nagyon zavar ez a háttér zaj, főleg ha valami olyasmit nézek ahol nincs háttérbe semmi zene, és semmi más hang, nagyon rossz olyankor.
2020. szept. 22. 15:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!