Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyi ideig tudsz futni a...

Mennyi ideig tudsz futni a futos cuccaidban? Hányszor veszed fel, mielőtt valami miatt ki kell dobni?

Figyelt kérdés

Mi az oka hogy kiselejtezed?

Nekem néha kibolyholodik olyan helyen, hogy szúr, dorzsol. Olyan budos lesz egy idő után, hogy hiába mosom ki.

Futva megyek dolgozni. Illetve kocogok. A víz akkor is folyik belolem, ha sétálok, de nem budos. Ha lassan futok, nem megeroltetoen, akkor nem budos. De ha olyan polo van rajtam, ami már régi, akkor ha csak víz kerül rá (hónalj tajekra) akkor Mar budos. Ha megszarad szinte nem érezni. Minden nap meg tudom szárítani a cuccom,mielőtt műszak végén hazafutok. Természetesen levaltok mindent munkahelyen. Sajna nincs tusoló, de megoldom, attorolgetem magam meg szappanok, úgyhogy baciktol, testszagtol megszabadulok. Minden nap friss szettet veszek fel futni.

Egy póló max fel évet bir. De most vettem több pólót, így egy póló minden második héten kerül csak sorra.

Mit tesztek ti a szagok ellen? Hogyan hosszabbithatnam meg a poloim életét.


máj. 5. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igazából ezeknek a futócuccoknak az anyaga ilyen, nem tudsz semmit tenni vele. Kidobja magából a nedvességet. A felületén meg megtapadnak azok a szagot okozó molekulák, amik csak magas hőfokon való mosáskor távolíthatóak el, viszont az ilyen cuccokat eleve nem lehet magas hőfokon mosni.

Ez ilyen ördög kör.

ha meg rosszabb minőségűt vesz az ember, akkor szembesül azzal, hogy dörzsöl, sebesít. Akkor marad a fél évente csere.

máj. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már az is valami, kösz, hogy megnyugtattal, h nem csak én járok így.
máj. 5. 22:01
 3/6 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek, nekem a térdem elkezdett fájni, szóval a futást feladtam.



De igen, az edzõs cuccok kb 6-12 hónap után kukában landolnak, mert a sportmelltartó kinyúlt, a többi meg büdös.

máj. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 grafno ***** válasza:
Adidas bayern münchen melegitö már 2007 óta megvan, hosszú, már van benne vagy min 10e km futás de az se nem büdös se nem bolyhosodik es csak csak 10-15fok alatt van hordva. Nike futocipö, heti 60km megy bele es vagy 6 eve megvan, elötte egy adidas marathon szerü volt az is jo sokaig volt használva, az pihentetö palyan van mar egy ideje, kidobva nincsen, annak latszik a tetejen hogy használva volt. Van 2 polom amiben futok rendszeres es azok már 6-8 eve megvannak es semmi bajuk. Van meg HH polo, adidas, decathlon meg valami kinai amazonos es azoknak sincs semmi bajuk. A szag ellen a legjobb egy tàlba ecetes viz es 1 napig áztatni a ruhát. Utána kimosni es mintha uj lenne.
máj. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezt az ecetelest egyszer már hallottam valahol. Szerinted ha nem rögtön aztatom be csak par nap után, akkor is hatasos? Úgy ertem minden nap nem mosom, egyszer mosom 1 héten a futosokat, hétvégén a hosszú futás után. Akkor csinalhatnam úgy, h veszek egy nagyobb tarolo dobozt fedovel, szombaton futás után belerakom oket és h a szag ne okozzon kellemetlenséget rarakom a tetejét és másnap reggelig ázhatnak. Már csak vennem kell jó nagy mennyiségű ecetet. 10% os ecet elég? Mennyi ecet?
máj. 7. 10:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Sanytol por bevált szagok ellen mosáskor.
máj. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!