Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi nyírhatott ki egyszerre 3...

Mi nyírhatott ki egyszerre 3 tápegységet is a lakásban?

Figyelt kérdés
Székesfehérvár, Felsőváros. Reggel melóból arra jöttem haza, hogy nincs net (router nem villog), nem mennek a kameráim és az notebook töltőm sem működik, de van villany. Kiderült, hogy ezek a tápegységek egyszerűen meghaltak. De hűtő, tv, asztali gép működnek. Van valakinek infója arról, hogy mi történhetett itt 2020.09.26 éjjelén? Mert ha "böffent" egyet az áramszolgáltató, rájuk fogom húzni a vizes lepedőt.

2020. szept. 26. 12:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg villám, az szokott ilyet csinálni. Mivel az nem megy el minden konnektorhoz, hanem amint lehet visszamegy a földbe, ezért nem halt meg minden, csak egy pár dolog. Éjjel volt villámlás a környéken, bár én kicsit arrébb élek, de nem messze. Simán lehetett ott is.
2020. szept. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Btosítót hívd fel.
2020. szept. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Apám hallott az éjjel egy hatalmas robajt (Szfvár, Vasútvidék), lehet, hogy villám volt.
2020. szept. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Ha nem tűnt volna eddig fel, az éjszaka átvonult az országon egy front. De nem a keleti front.. ;)
2020. szept. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk villám bszott szét mindent az egész telepen. Vagy 50 lakásban mentek tönkre eszközök.
2020. szept. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Én éjjel keltem fel teljesen random arra hogy dörög, villámlik. Szintén Fehérvár, igaz nem Felsőváros, hanem Maroshegy.
2020. szept. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#5: Fehérváron? Ha igen, hol?
2020. szept. 26. 13:12
 8/9 anonim ***** válasza:
7 - nem, bocs, ez Bp-en volt.
2020. szept. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezt úgy hívják, hogy másodlagos villámkár. :)

Biztosító, ha van. (Áramszolgáltatóra semmit nem fogsz tudni ráhúzni.)

2020. szept. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!