Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell megállapítani egy...

Hogyan kell megállapítani egy használt számítógép árát?

Figyelt kérdés
Szeretnék kereskedni használt számítógépekkel de nem tudom hogy mi alapján kell belőni az árát. Előre is köszönöm a tippeket. 🙂

2020. okt. 7. 21:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

hát haver ismerned kell az alkatrészeket...máshogy nem megy.


Aztán ha jó áron van megvenni, majd eladni. De a legjobb dealek, csak pár óráig érhetőek el.

2020. okt. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
A kérdésed alapján nem sok sikert látok számodra ebben az üzletben.
2020. okt. 8. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Kezdd laptopokkal, abbol talan radragad valami. Megnezed a specifikacio utolso atlag bolti arait, korat, muszaki- es esztetikai allapotat, es a hasonlo hasznalt gepek arat, mostmar szamos ilyen hely van neten. Osszehasonlitod, kalkulalsz, meghirdeted.
2020. okt. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
2-es! Nemtudom mi a bajod. Nem mindenki az anyaméhben kezdte ezt a dolgot. :D
2020. okt. 8. 11:20
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

#4

Nem, de eleve ez a hozzáállás. Teljesen rossz végéről fogod meg az üzletet. Így nem csak ebben a témában, hanem bármiféle vállalkozással csődbe mennél.

2020. okt. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Na halgatlak. De tényleg. Bontsd már ki az állításodat hogy mi nem felel meg a mércédnek. Tényleg érdekel. :D
2020. okt. 8. 19:06
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy akarsz beleugrani egy vállalkozásba, hogy lószart nem tudsz róla. Nagyon azt a benyomást kelti, hogy egyik nap felkeltél és rájöttél, hogy hé, így lehet pénzt keresni, aztán eldöntötted, hogy ezt akarod csinálni. Aztán ahelyett, hogy elkezdted volna kutatni a témát, hogy is megy a dolog, kiírsz ide egy kérdést és várod a megváltást.
2020. okt. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ennyi erővel senki ne kérdezzen semmit sem. Hanem bizonyosodjon meg mindenki saját maga mindenről. Szerintem ez csak neked probléma hogy feltettem egy ilyen kérdést. Az hogy én mit találok a neten és mit nem azt majd a válaszokból kinyert információ megadja vagy nem. Ez ilyen egyszerű. Nem kell a bolhábol elefántot csinálni. És nem akarok semmilyen vállalkozásba bele ugrani ismeret nélkül. Ilyet nem is írtam. De azért köszi a véleményed.
2020. okt. 8. 22:15
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem én vagyok az egyetlen, csak én vagyok az egyetlen, aki szóvá teszi.


Hogy állapítsd meg egy használt számítógép árát? Hát magától értetődően értsél a hardverekhez és ismerd a piacot b@#%Πmeg! Nincs rövidebb út, nincs specifikus válasz, ami segít elindulni és ez olyan kérdés, ami szimpla logika és fel sem kéne tenni, mert minden fajta vállalkozásnál így megy.

2020. okt. 9. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Te az a fajta ember lehetsz aki nem hallgat meg másokat. Majd ha nem sikerül neki valami akkor csak néz hogy mások hogyan csinálják. Tudod érdemes meghallgatni másokat is mielőtt csinálsz valamit mert mások is adhatnak hozzá a te ötletedhez ami hasznodra válhat. Próbáld ki. Megéri. Egy szóval nem mondtam azt hogy amiket te írtál én azokra nem gondoltam. Szóval én itt befejeztem a vitát mert mást nem látok az írásodban már csak azt hogy minden áron próbálsz kritizálni. Ami félig meddig jogos mert nem fejtettem ki jobban a kérdésemet, de nem is akartam. Szóval szép napot!
2020. okt. 9. 08:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!