Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől van a fejhallgatómnak...

Mitől van a fejhallgatómnak „dobozhangja”?

Figyelt kérdés

Sokáig jól működött, aztán hirtelen rosszul kezdett szólni. Asztali gépem van, ezért át tudtam dugni a gép végében lévő jack bemenetbe. ott jobban szól valamivel, de ott is megvan a dobozhang.

A gépen minden beállítást megpróbáltam, de nem szól úgy, mint régen.



2020. okt. 9. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt hiszem akkor szokott így szólni, ha az árnyékolás megszakadt/megtörött benne, nekem sokszor volt ilyen. Egy műszerész fél óra alatt ki tudja cserélni a kábelt 100 forint anyagköltség alatt, ha van olyan ismerősöd aki tud forrasztani, akkor nyert ügyed van. Ha nincs olyan ismerős, akkor rendes szervízben nem biztos hogy érdemes, lehetséges hogy olcsóbb újat venni.
2020. okt. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sej ha tudnánk, mit jelent az a "dobozhang".

Ha azt, hogy csak a szereó különbségi jelet hallod ellenfázisban a két oldalról, akkor ahogy #1 írta.

2020. okt. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!