Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gmail fiók elfelejtett jelszava?

Gmail fiók elfelejtett jelszava?

Figyelt kérdés

A gép jelen pillanatban is be van jelentkezve. Semmi probléma nincs vele, leszámítva hogy fogalmam sincs hogy mit adtam meg annak idején jelszónak.


Tudnátok segíteni abban, hogy hogyan tudnám "előszedni" a gépből?


2020. okt. 16. 20:05
 1/5 A kérdező kommentje:

Bocsi, nem fogalmaztam világosan.


A Chrome-ban vagyok bejelentkezve.

2020. okt. 16. 20:06
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt hiszem ha bejelentkezéskor nem utasítottad a böngészőt arra, hogy jelszót mentse, akkor nem mentette, magát a feladatot eltárolta, hogy mindig be maradj jelentkezve, de ez jelszó nélkül is mehet.

Elfelejtett jelszó esetén pár kérdést feltesz neked a rendszer, például hogy mikor hoztad létre a fiókot. Ha adtál meg telefonszámot vagy biztonsági e-mail-t akkor könnyebb dolgod van.

Az ezelőtt megadott jelszóra se emlékszel?

2020. okt. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyanarról a gépről másik böngészőből próbálj bejelentkezni és kattints az elfelejtett jelszóra bejelentkezéskor.
2020. okt. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jellemzően van pár dolog, illetve a telefonszám, amit ha nem túl régen hoztad létre a gmail acc-ot akkor elment és ezekre visszakérdez.. stb.

Helyreállítható vele, de utána érdemes bővíteni ezeket a dolgokat, hogy nagyobb esély legyen a helyreállításra..

2020. okt. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Ellenőrző e-mailt kaptam, amivel be tudtam lépni és módosítani.

2020. okt. 16. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!