Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől gyógyul meg csak úgy a...

Mitől gyógyul meg csak úgy a laptop? Többször csinált ilyet az évek során, már több gép is. Pár napig állandóan lefagy akár (pár percenként, vagy új dolog megnyitásakor)

Figyelt kérdés
Azért néha egy darabig megyeget ha nincs sok funkció nyitva de néha már rögtön bekapcsolás után lefagy. Kb 4-5 nap vagy több így lefagyogat naponta vagy 100-szor újra kell indítani - néha megy kicsit. És utána egyszer csak megszűnik a probléma, és vígan megjavul, probléma nélkül hónapokig sosem fagy le bármennyi dolog lehet egyszerre nyitva. Ok nélkül egyszer csak megjavul. Win 10 Valaki tapasztalt már ilyet?

2020. okt. 17. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:
15%

Tudok rá módszert amivel újra döglődni fog a laptopod..

Ha csak ez kell.

2020. okt. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Észrevettem már sokszor, és nemcsak én hanem mások is kezdikösszerakni a képet, elég sokan vagyunk akiknek már feltűntetek :))) Mocskok. És azt hogy csinálod ha egy ip címen több gép is van? Hogy választasz ki egyet? Egyébként jobb dolgod nincs mint ilyenekkel szórakozni? Életed, nőd, vagy valami?
2020. okt. 17. 12:24
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom ez csak vicces válasz akart e lenni, de baromi gyanús egyre több embernek hogy unatkozó "informatikusok" vagy unatkozó gazdagok akiknek semmibe nem tart szólni a hacker havernak, ilyenekkel szórakoznak, hogy valakire kiakadnak neten aztán próbálnak keresztbetenni (Nem nehéz nekik beszólni amúgy mert elképesztő szövegekkel nyilvánulnak meg pl legutóbb az egyik javasolta egy depis kérdezőnek hogy ugorjon le valahonnan. Na ennek szóltam vissza, azóta lefagy a gépem remélem csak véletlen, de ha nem akkor örülök hogy egyre többen rájönnek.)

Egyébként az a fórumoknak is szívás, mert rájönnek az emberek, hogy van ez a veszély, bezárhatnak a fórumok mert ki tudja mikor akad az ember össze ilyenekkel. Mindegy, minél többen tudják ezt annál jobb.

2020. okt. 17. 12:30
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok volt a konteós oldalakból neked, kérdező.
2020. okt. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem szoktam konteós oldalakat olvasni :DDD Nincs ilyenekre időm,néha kikapcsolódásként fórumozok de amúgy DOLGOZOM. Illetve dolgoznék ha jó lenne a gép, jelenleg épp örülnék ha kiderülne hogy mi baja a gépnek hirtelen, világuraJózsika sértődöttségében telenyomta vírussal, frissít 5 napig ismeretlen izét megint, vagy miért csinálja épp véletlenül épp akkor mikor egy NAAAGY gazdag x-nek itt visszapofázok valamelyik kategóriában.
2020. okt. 17. 12:59
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Full konteó amit írsz, mert van egy komplett teóriád arról, hogy a te gépedet itt bárki támadja vagy támadtatja, mert valamit le mertél írni a neten.

Nem fura, hogy te vagy itt az egyetlen akit ilyen "támadás" ér? Maximum 1-2 laikus támogat még, mert bekajálja ezt a hülyeséget, hiszen annyira jól hangzik, és fogalma sincs az egészről, így belefér az egyszerű fejébe magyarázatként.


Ezer másik REÁLIS oka lesz a géped bajának, mint amit te itt feltételezel.

2020. okt. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!