Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja az asztali...

Mi lehet a baja az asztali számitógépemnek?

Figyelt kérdés

Olyan baja van hogy a rendszer teljesen megáll és nem tudok lépni semmere a rendszerben, és hiába már újra is telepitettem számtalanszor Windows 10 64 bitessel de akkor se jó. Már volt szervízben is kitakaritották és újra pasztázták, és addig jó volt mikor hazahoztam a szervízből és azútán egy hónappal megint elkezdte, hogy kifagy a rendszer de ilyen 15-25 másodpercre és visszajön. Nem tudom még mi lehet a baja? de még a dll fájlokat is kihaggya. Teljesen tanácstalan vagyok.


Winchesterem: 1 TB Hitachi+ 500 GB Toshiba És a Toshiba-ra rakom mindig a rendszer mert amikor a szervízbe volt a Toshibát kaptam a szervízestől. A TR-s Hitachi 2015 ben vette anó a testvérem.


Processzor: AMD FX(tm)-6100 Six-Core 3,30 GHz A processzor valamenyivel idősebb mit a Wichester


Memoria (RAM): 8,00 GB Bulldozer



2020. okt. 17. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Keresésbe írd be, hogy Eseménynapló, nyisd meg

Bal oldalt Egyéni nézetekre jobb klikk

Egyéni nézet létrehozása

Naplózás: Utolsó 7 nap

Kritikus: Pipa

Napló szerint: Pipa mind

Ok

2020. okt. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

rendszer vissza állítás?

elég sok minden lehet

-vírus írtót töltenék le, futtatnám

-rendszer takarító program ami kitakarítja a felesleges fileket

-driverek ellenőrzése

2020. okt. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Esemény logot kéne megnézni, milyen hibák - figyelmeztetések szerepelnek a rendszer részen.
2020. okt. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én írtam ki a kérdést!

Kritikus, Hiba és Figyelmeztetés felügyeleti események az összes felügyeleti naplóból. Mit csináljak ilyenkor?

2020. dec. 5. 18:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg mit ír a kritikus hibáknál
2020. dec. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!