Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szeretnék vásárolni egy...

Szeretnék vásárolni egy laptopot a közeljövőben. Az alábbiak közül melyik lenne a legjobb a Telekomnál?

Figyelt kérdés

Azt leszögezném, hogy benne vagyok ebben a témában, tehát értek hozzá. Viszont a laptop processzoroknál nemtudom, hogy melyik mennyivel jobb, mert azokkal sosem foglalkoztam. Üzleti és otthoni felhasználásra szeretném venni. Üzleti alatt csak annyit értek, hogy munka, tehát az üzemidő legyen a lehető legtöbb.

Memóriánál inkább a minimum 8GB kéne, és tárhelynél se legyen kevés, ezekkel nincs gondom, mert van amiben van SSD és HDD is ezek között, de az SSD legyen az alap.

Játékra nem lenne használva, de ha van benne GPU, akkor az csak előny. Méretben a 14" nemtudom mennyivel lenne rosszabb vagy jobb a 15,6"-nál, még nem próbáltam üzletben egyiket sem, hordozhatóságban a mostanimnál bármelyik jobb. A lényeg, hogy gyors is legyen, az akksija is fontos, tehát bírja a jó pár órát, kifinomult legyen és szép. Ha valakinek lenne infója, hogy karácsony közeledtével lenne e új fajta is később, akkor azt is megvárhatom. (Szó nélkül a Macbookot venném, csak jelenleg az nekem kicsit drágább, de az elől sem zárkózom el, maximum később vásárolnám meg azt)


Lenovo Ideapad Flex 5 14": [link]


Lenovo Idepad 3 15,6": [link]


Lenovo Ideapad 5 15,6": [link]


Macbook Air 13 2020: [link]


Asus Vivobook: [link]


Acer Aspire: [link]



2020. okt. 19. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha 230-nál nem akarsz többet költeni akkor , én személy szerint ezt javaslom:

[link]


( én ACER-ért nem igazán rajongok)De Ha belefér a 268.000 Ft akkor [link]


Ebben azért van egy SSD, egy 1 TB HDD, és egy nem integrált VGA is

2020. okt. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A Lenovot néztem én is nagyon, bár a kék szín helyett a fekete lenne a legjobb, de ha élőben látom ha találok valahol, és nem olyan élénk, akkor ő lenne a nyerő egyébként is. Az Acert is néztem, az is tökéletes lenne, csak nemtudom hogy ekkora képernyőnél mennyivel másabb. Sokat is hordoznám, és azért nem akarok annyira nehéz gépet választani. Ha lesz lehetőségem, akkor megpróbálok keresni olyan helyet ahol ki lehet próbálni valamelyiket, és úgy könnyebb is dönteni, de a Ryzen proci miatt eléggé az a jobbik, legalább is utánanéztem és jobbak az eredmények, de ez sosem 100%.
2020. okt. 19. 22:49
 3/4 anonim ***** válasza:

A proci sosem garantált, hogy éppen melyik a jobb.


Amúgy ASUS párti vagyok első körben, utána Lenovo.

2020. okt. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem Asus. Tartós gépeket csinál igaz keveset használom.
2022. jan. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!