Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megáll 2 százaléknál a fájl...

Megáll 2 százaléknál a fájl rendszer ellenörzése?

Figyelt kérdés

Van egy laptop nem mai darab, lefagyogat meg nem működik rendesen, rendszer visszaállitást akartam csinálni, de kiírta hogy sérült a fájl rendszer ezért ez nem lehetséges, és hogy futtassam le a fájl rendszer ellenőrzőt. Igyhát beütemeztem egy ellenőrzést, bepipáltam hogy javítsa ki a hibás szektorokat automatikusan. Ujrainditottam, elkezdte betölteni a Windows logót utána előjött az ellenőrző, vissza számolt, úgy hagytam, miután letelt az x másodperc elindult az ellenőrző, 1%, 2%, és itt meg is állt. Vártam, de nem csinált semmit, utána hiába nyomogattam a billentyűket nem reagált. Úgy tudtam leállítani hogy hosszan megnyomtam a bekapcsgombot. Mégegyszer bekapcsoltam hagytam hogy eljusson az ellenőrzésig, de ugyanazt produkálta mint azelött.

Windows 7 rendszer van. Tudtok olyan fájl rendszer ellenőrző/javító programot amivel bent a rendszerben le tudnám ellenőrizni?


2020. okt. 20. 16:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Vidd szakemberhez, akár azt is megkérheted pár ezerért, hogy telepítse újra ő a rendszert, vagy rakjon fel rá win10-et. Már ha elbírja, azt mondtad régi a vas.

Vagy gyűjts egy újra, attól függ mire akarod használni. Minecrafthoz és Microsoft Office-hoz elég a gyengébb. Ha komolyabb dologra vagy gamingre kell, vegyél erősebbet!

2020. okt. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!