Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tegnapi nap folyaman vettem...

Tegnapi nap folyaman vettem egy uj szamitogepet, viszont nem hiszem hogy kaptam hozza windows rendszert, azt hogy tudom majd feltelepiteni egy teljesen ures gepre?

Figyelt kérdés
2020. okt. 28. 07:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Google mit mondott? Csak azért kérdem mert ez a kérdés biztos előkerült már itt-ott.
2020. okt. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Na gondoltam hogy egybol a google 😆 ertelmes valaszokat varok, koszonom.
2020. okt. 28. 07:50
 3/10 anonim ***** válasza:
2020. okt. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2020. okt. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Beteszed a telepítő lemezt és végigkattintgatod. Kb. 15-20 perc az egész, közben néha tovább kell nyomnod, és ennyi.
2020. okt. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A Google elég értelmes válasz, mert ott meg van minden :D Habár elég egyedi a probléma, mert a legtöbb esetben, akik számítógépet vásárolnak, tisztában vannak vele, hogy azt oprendszerrel, vagy anélkül vásárolták.

Hogy ezentúl mégis hogy tudod feltelepíteni a Windowst egy üres gépre?

Hát vagy úgy, hogy összetákolsz valamit, ami szar lesz, vagy szólsz egy szakembernek, aki 3-5ezerért feltelepíti szívesen.

2020. okt. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 tabaki ***** válasza:

„Na gondoltam hogy egybol a google 😆 ...”


Hát, bocs, de ez az az eset, amikor a Google emlegetése garantáltan nem trollkodás. Szó nincs arról hogy a tizenhetedik találati oldal tartalmazna valami utalást, ha elég szemfüles vagy észrevenni. Az internet rogyásig van a részletes videókkal és leírásokkal, még csak különösen fifikás keresőkifejezésekkel sem kell bűvészkedned:

[link]

2020. okt. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi a gond..?


Nincs Elmü előfizetésed?

Nincs pendriveod?

Nincs DVD?

Nincs másik elérhető PC amin megcsinálod a telepítőt?

Mi nincs? Mi hátráltat?

2020. okt. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy járt hozzá Windows? Csak mert akkor tudtommal fel szokták tenni, neked csak egy pár kattintás és bejelentkezés.
2020. okt. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Google mit mondott?
2020. okt. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!