Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptopot akarok venni az...

Laptopot akarok venni az online oktatásra. Ajánlanátok valamit?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem egy komolyabb asztali gépet,viszont ez egyébb okok miatt nem lesz jó erre a célra.

Nem kell erős laptop. A lényeg,hogy ami az okttáshoz kell azok jók legyenek (webkamera legyen jó minőségű, illetve az online előadásokat tudjam rajta követni mindenféle akadás nélkül és azért legyen nagyjából gyors.)

Ha esetleg tudtok ezek alapján valami jót ajánlani kedvező áron azt nagyon megköszönném,mert nem nagyon értek hozzá. Az asztali gépemet ajánlás alapján vettem.


2020. nov. 5. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyit tudsz rászánni, nagyobb különbségek nincsenek, ha tényleg jó minőségű webcamot akarsz, akkor azt úgy is külön érdemes csatlakoztatni rá - de arra nincs szükség annyira.
2020. nov. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Max 150 ezret. Erre nem is gondoltam,hogy külön webkamera. :D
2020. nov. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a laptopom nem a legerősebb, ami pozitívum van benne az a 16 gb ram és 256 ssd- azokat is én raktam bele. Beépített webcamera egy gyenge 2 megapixeles homályos pixeles képet adott. Még vírus elején egész olcsón lehetet kapni 5 megapixeleset, ami elég sokat dobott a minőségen. A fejhallgatómon meg van mikrofon, szóval nem kell csúcskategóriás gép.
2020. nov. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen laptop kell? Már csak azért, mert 150-ből olyan asztali gépet lehet összerakni, ami minden 150 ezres laptopot állva hagy. Ha nincsenek nagy igények, akkor ebbe még egy olcsó(esetleg használt) monitor és vebkamera is belefér. Ha meg használt gép is jó, akkor meg pláne.
2020. nov. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen. Van már asztali gépem. A hordozhatóság miatt kellene laptop.
2020. nov. 5. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!