Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Meglehet csinálni azt messenge...

Meglehet csinálni azt messengeren, hogy egy embernél tiltom, azt hogy üzenetet küldhessen?

Figyelt kérdés
Van egy energiaszívó ismerősöm (nem csak szerintem az) és folyamatosan ír nekem de mindig csak a semmiért sajnáltatja magát és ez engem nem igazán érdekel. Meglehet azt oldani, hogy ne lássa mikor vagyok elérhető vagy, hogy valahogyan ne tudjon nekem üzenetet küldeni vagy valami hasonló? Tudom, hogy lehet tiltani de azt nem. szeretném mert azt látja.

2020. nov. 14. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Némíthatod őt X órára vagy visszavonásig, ezt nem fogja észre venni. Vagy törölheted az ismerőseid közül, erre nyilván hamar rájön, de ekkor sem tud írni (az engedély megadásáig).
2020. nov. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attól mert törli az ismerősei közül, még tud írni, nem lesz "engedélykérés" az új üzenet, hiszen már előtte ismerősök voltak és beszélgettek is. Ha ismerőse szeretnél maradni, és csak az üzeneteit akarod letiltani, akkor az adott személy tiltásánál válaszd a "Üzenetek és hívások letiltása" lehetőséget VAGY kattints az "Üzenetek figyelmen kívül hagyása" lehetőségre, olyankor a kéretlen mappába mennek az üzenetei.
2020. nov. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!