Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kaptam, de elhagytam,mit...

Kaptam, de elhagytam,mit tehetünk?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kétségbe vagyok esve. Egy rokonomtól kaptam egy iPad pro 1TB, 6GB Ramos tabletet, de elhagytuk útközben ( sok más csomagunk volt ) ilyes esetben mit lehet tenni?

Sajnos a munkámhoz elengedhetetlen, és nem engedhetünk meg magunknak mégegyszer ekkora kiakadást.

Emiatt nem tudok jelenleg dolgozni, így kirúghatnak.

Van bármi tipp,hogy mit csinálhatnánk?


Sajnos a specifikációi miatt lett véve, kisebbet, olcsóbban nem tudunk venni, mert értelmetlen.



2020. nov. 14. 18:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
35%
Ha nem ragaszkodnál a márkanévhez, akkor lehet csak akadna olcsóbb verzió is.
2020. nov. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
61%
Egyébként nincs benne valami kereső szoftver? Mármint pl. a mobilodon meg tudnád nézni, hol van, vagy ilyesmi?
2020. nov. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
69%

Van benne GPS, nincs benne eszközkereső?

[link]

2020. nov. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
53%

ha még nem üzemelted be, nem jelentkeztél be az AppleID-vel akkor semmit nem tehetsz.

beüzemelted már?

2020. nov. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Nem sajnos nem üzemeltek be. Az nap lett véve, eredeti csomagolásban.


Nem találtam hasonló specifikációkkal olcsobbat, de most még egy 20ast se tudnék ilyenre ki adni.

2020. nov. 14. 19:08
 6/20 anonim ***** válasza:
78%
És az milyen munkahely, hogy egy 600 ezres eszközt vetetnek meg veled, és ha nincs akkor kirúgnak? A munkaeszközt általában a munkáltató biztosítja.
2020. nov. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nemzetközi cég. Úgy volt hogy megveszem és ők visszafizetik x%-át majd megtarthatom.
2020. nov. 14. 19:15
 8/20 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

el kell konyvelniuk vesztesegnek...


ha nem lehet megkeresni akkor hogyan? Ilyent a szent emberek sem adnak ki ankezukbol ha egyszer rateszik ujjukat


vagy ha megis akkor akinek odaadjak az nem ereszti el soha tobbet


marha epsegben van lehet kalapaccsal szetvertek

2020. nov. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

"Nem sajnos nem üzemeltek be. Az nap lett véve, eredeti csomagolásban"

Ettől féltem. Ebben az esetben aki megtalálta az ugyanúgy tudja beüzemelni, aktiválni mintha boltban vette volna. Tehát semmi esély arra hogy megtaláld.

Írd fel facebookra és talán valaki megtalálta... és becsületes...

2020. nov. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Igen utolsó ez a gond. Írtam, meg nem hagyták jóvá 2 nap elteltével sem.


Próbáltam a céggel beszélni de azt mondták, hogy ha nem tudom elvégezni a munkát, márpedig nem, akkor meg kell válnunk egymástól.


Szóval kidobták több százezret és még a munkámnak is búcsút inthetek. Teljes csőd.

2020. nov. 14. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!