Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kaptam, de elhagytam,mit...

Kaptam, de elhagytam,mit tehetünk?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kétségbe vagyok esve. Egy rokonomtól kaptam egy iPad pro 1TB, 6GB Ramos tabletet, de elhagytuk útközben ( sok más csomagunk volt ) ilyes esetben mit lehet tenni?

Sajnos a munkámhoz elengedhetetlen, és nem engedhetünk meg magunknak mégegyszer ekkora kiakadást.

Emiatt nem tudok jelenleg dolgozni, így kirúghatnak.

Van bármi tipp,hogy mit csinálhatnánk?


Sajnos a specifikációi miatt lett véve, kisebbet, olcsóbban nem tudunk venni, mert értelmetlen.



2020. nov. 14. 18:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

nem tudod kb merre hagyhattad el?

nem tudsz visszamenni? rendőrség nem tud segíteni?

2020. nov. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Nem tudom pontosan csak, hogy Budapest westendtől a keletiig kb. Már végigjártuk ahogy észrevettük,de sajnos már nem volt meg.


Alig akartak jegyzőkönyvet felvenni, mert hogy nem tudom bizonyítani a vásárlást ( persze benne volt a csomagban, amit elhagytunk)

2020. nov. 14. 20:28
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Jah hát azon a környéken leejtesz valamir még csak nem is koppan.

Ezt akkor el lehet könyvelni veszteségnek, tanulópénznek.

Nagyon sajnálom!

2020. nov. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Oké, most akkor vetted, kaptad, vagy mi van?


Számlával együtt hagytad el vagy hogy nem tudtad bizonyítani, hogy megvetted?


Tömegközlekedésen? Nem volt kamerázott? Biztos, hogy elhagytad és nem ellopták?


Gondolom IMEI sincs meg, azzal be lehetne menni a rendőrségre, és amint valaki SIM-et tesz bele, meg lehet találni.

2020. nov. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Kaptam de ugye a rendőrségen meg kérték hogy bizonyítsuk hogy vettük, de nem tudtuk mert elhagytuk az egész csomagot.az astoriaig mentünk bkkval utána gyalog, így nem tudom pontosan hogy elhagytuk-e vagy ellopták, mert sok csomaggal voltunk, sajnos nem tudtunk figyelni eléggé. 2-2 bőrönd, nyakba akasztós táska, hátizsák meg a szatyrot a bőröndre rögzítve
2020. nov. 14. 22:26
 16/20 anonim ***** válasza:
"Úgy volt hogy megveszem és ők visszafizetik x%-át majd megtarthatom." - Ezt megígérték, becsszó, hogy majd fizetünk, vagy mi volt a garancia, hogy tényleg? Amúgy én intenzíven nézegetném a jofogas.hu-t pl. hogy akar-e valaki eladni egy bontatlan iPad Pro-t.
2020. nov. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

#16

Ha akar, akkor sem tud mit csinálni, ha nem tudja bizonyítani, hogy az övé. Ha nem boltból veszek telefont, pont ezért írok mindig adásvételit, ami tartalmazza az IMEI számot. Így nem mehet be a rendőrségre az eladó, hogy elhagyta/ellopták a telefonját, ha pedig lopott telefont ad el nekem, akkor sem maradok ott üres kézzel.

2020. nov. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Szerződés volt rá a garancia. Ezt tudtam csak elfogadtatni a rendőrségen,hogy egyáltalán legyen már jegyzőköny vagy valami.
2020. nov. 15. 11:11
 19/20 anonim ***** válasza:
Szerintem kérd meg az üzletet, hogy a biztonsági kamera felvételét, amin te vagy, ne töröljék le. Ha meglenne, és a számlát lobogtatnák, akkor is tudod bizonyítani, hogy abban a percben te voltál ott, nem ő.
2020. nov. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Rendben. köszönömszépen.


Beszéltem a főnökkel is de úgy tűnik ezt a hónapot meg ott dolgozom,mint a felmondási idő aztán búcsút veszünk.


Nézegettem marketplacet a kifogást, egyenlőre nem leltem ott. Voltam bent pár gsm üzletben is ott a környéken,hátha beadták,de nem.

2020. nov. 15. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!