Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen monitort vegyek inkább?...

Milyen monitort vegyek inkább? Paneltípus

Figyelt kérdés

Üdv!

Új gép révén gondoltam lecserélem a 12 éves monitort... Olvasgattam elég sokat róluk. De nem jutottam egyről a kettőre. Igazából az a probléma, hogy én filmet IS szeretek és szoktam nézni, de játszani IS dettó. És sok helyen azt írják IPS erre jó, VA meg arra. Nos... Akkor ha ilyen felhasználásra kellene, melyik paneltípus a javasoltabb? IPS vagy VA? Én nálam kiesett. 144 hz, 24-27 colos kellene. Nekem nem kell nagyobb. Apc, Asus, acer. Ezek közül találtam árban is jókat. Csak a paneltípus a nagy kérdőjel... :( Mit gondoltok?



2020. nov. 17. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem erre a célra a legjobb választás egy IPS kijelzős 27 colos 2560x1440 felbontású azzal biztos nem lősz mellé, mivel elég nagy is, a kép is szép lesz, és játékra is alkalmas.
2020. nov. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is IPS-re szavazok, 144Hz-nél már VA panelekkel nagyon egy árban van, azoknál meg (általában) szebbek.
2020. nov. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!