Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem csatlakozik az Asus...

Alice147 kérdése:

Miért nem csatlakozik az Asus laptop az otthoni wifi-re?Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Netről vásároltam a laptopot Asus vivobook.(x5433ma-dm889)pentium,8G. Linuxos endless op.Mi lehet a gond hogy lehetne a UPC-internetre csatlakozni. "Activation of Network connection failed. "

Informatikusok help!



2020. nov. 26. 08:57
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Gyakori hogy linux alatt nem működnek normálisan a hardverek.illetve működésre lehet bírni csak érteni kell hozzá,benne kell lenni a számtek világában.jobb lenne neked win 10.kérj meg valakit hogy telepítse fel.aktiváló kulcsot tudsz venni a neten pár ezresért hozzá.
2020. nov. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm. Felhívtam a szervízt ellenőrzik mi lehet a probléma, lehet kell rá windows.. :(az meg mindig frissítést kér. Megint csak rossz laptopot sikerült kiválasztani. Az előzőnek a kép ment el.
2020. nov. 26. 14:47
 3/6 anonim ***** válasza:

"Felhívtam a szervízt ellenőrzik mi lehet a probléma, lehet kell rá windows"

Persze, mert ők csak ahhoz értenek.

Guglizáshoz javaslat: linux asus vivobook wifi problem

2020. nov. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt nemtudom.Én se értek hozzá. De tőlük vettem csinálják meg vagy cseréljék ki.Mást nem tudok.Milyen laptopot kellett volna venni?
2020. nov. 26. 17:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy másik Linux disztróval is próbálkozhatsz, hátha valamelyik alapból szélesebb körben támogatja a hardvereket, vagy pl. frissebb kernel van benne, vagy kernel modulok, stb.
2020. nov. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Azt nem tudom hogy, tegyek rá másik linuxot. Internet nélkül.

A Mint-ről hallottam eddig.

De holnap elviszik vagy utána kiderül mi lesz.

Köszi a választ.

2020. nov. 26. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!