Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kinéztem egy laptopot, szerint...

Kinéztem egy laptopot, szerintetek jó lesz?

Figyelt kérdés

ASUS ROG Strix G15 G512LU-AL055 -ről van szó. Igazából a külsejével fogott meg, de azért ennél több infó kellene róla , hogy meg is vegyem.


Az igényeim:

-Gyorsan töltsön be mindent, ne akadjon meg photoshop közben, ne fagyjon ki, ha egyszerre többmindent csinálnék rajta.

-Bírja el a 4K videókat, és azok szerkesztését.

-Illetve ritkán szeretnék vele játszani is. (Mass Effect Andromeda vagy hozzá hasonló mennyire megy el rajta? ((tavasszal jön ki az ME remastered része, és azt mindenképp futnia kellene rajta))

- Főleg tanuláshoz használnám, játékhoz csak nagyon ritkán


Válaszodat előre is köszi!



#Asus #Mass Effect #laptop #ASUS ROG Strix G15 G512LU
2020. nov. 27. 18:53
 1/2 jokyman15 ***** válasza:

Nem rosz választás, de akkor ha azt akarod hogy minden igényednek megfeleljen akkor ha megvásároltad cseréld ki benne a ram-ot 8-ról minimum 16-ra. (Ez nem jár garancia vesztéssel). Az SSD miatt gyors lesz, a videókártya elbírja amiket szeretnél rajta végezni, de a ram sajnos nem elég. Én is ezzel szívtam meg. alapból 4Gb-t lefogalt a Win és a felügyeleti szofverek. Egy Chrome, egy OBS és egy játék pedig elégé megizzasztotta együtt. Mióta bővitettem azóta megse reccent ;)

Amire még figyelj, hogy megfelelő típusú ram legyen, nem elég csak hogy laptop ram és hogy hány Mhz-s. Erről majd egy szervízben többet mondanak. És általában úgy rakják bele a ramot a laptopba gyárilag hogy 2x4Gb ramot tesznek bele ezért neked 2x8Gb-t kell majd venni.


Remélem tudtam ezzel segíteni.

2020. nov. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, sokat segítettél!
2020. nov. 28. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!