Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Wish ről?...

Djcshirke kérdése:

Mi a véleményetek a Wish ről? Én laptopot akarok rendelni csak félek tőle hogy átverés! Kinéztem eggyet 350 e ft ról 65 ezer ft ra levan árazva. Kinek mi a tapasztalata, foglalkozzak vele, vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
Wish, rendelés.
2018. ápr. 22. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Én csak ilyen apróságokat rendeltem onnan, pl. egy fényfűzért meg egy pólót, ezeknek a minőségével meg vagyok elégedve, de ilyen nagyobb dolgot, pláne laptopot nem mernék onnan rendelni.
2018. ápr. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor vegyed meg.
2018. ápr. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Műszaki cikket nem éri meg, mert nincs rá magyar garancia, ráadásul alaposan meg is fogják vámolni. Ráadásul a wish cseles, alaposan el kell olvasni mindent, mert hiába van ott egy laptop képe, lehet csak a burkolatot küldik.


Apróságokat rendeltem, egy kivételével minddel meg voltam elégedve, de laptopot telefont nem mernék.

2018. ápr. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

persze 350 ről 65 re értékelik persze hogy igaz..

mondjuk 65 + áfa + vám

2018. ápr. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg más oldalakon is az árát. A Wish kamuzik a felárazással, azt a látszatot akarja kelteni hogy hatalmas akciót fogtál ki, és ezért a 40-50 ezret érő készüléket eladják 65-ért, de felé írják hogy több százezer az ára, miközben nem az. És ha megnézed más oldalon, mindenhol 65 ezer körüli lesz az ára, csak átverés nélkül.


Amiatt kell vigyáznod, mert a termék soha nem volt 350 ezer forint, így tudásban, specifikációban, teljesítmény soha nem is fogja ezt az árkategóriát elérni, hanem bőven a 65 ezres árban vagy alatta teljesít.

2018. ápr. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez érvénes majdnem minden Wish hirdetésre:

https://www.youtube.com/watch?v=3vpwg1wvB6E&t=333s

2018. ápr. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az összes webshop közül a Wish a leggagyibb, zoknit sem rendelnék tőlük.
2018. ápr. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!