Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik PC-t válasszam a 2 közül?

Melyik PC-t válasszam a 2 közül?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Jelenleg PC vásárlás előtt állok, szeretnék egy jó PC-t választani.

Leszögezném, aki szeretne mást ajánlani, az kérem ajánljon összeszerelt pc-t, ne olyat amit nekem kell, és ha lehet ne a PCX weboldalt ajánlja, mivel egyszer már összeraktam egy kezdő gamer gépet, és elég sokra jöttem ki.

Nos a két gép a következő:

1. SKYNET EXTREME I5-9400-XX - Skynet Computer

Link: [link]


Intel Core i5-9400F

480 GB SSD

+480GB SSD (Vennék hozzá)

16GB RAM

NVidia GeForce GTX1650 4GB

Ár: 216k ~


Nézegettem pár véleményt, és nem nagyon ajánlják a boltot. Volt olyan is aki azt írta hogy vett egy gépet játékra, és hogy akadoznak, lassúk a játékok + nincs feltüntetve a táp, így ez eléggé nagy gond számomra, mivel utánanéztem hogy az olcsó tápok tönkretehetik az egész PCt.


2. Imperium Core i7 Gamer PC - Computerimperium

Link: [link]


Intel Core i7-8700

16GB RAM

NVidia Geforce GTX 1650 SUPER 4GB

480GB SSD

+1TB HDD (vennék hozzá)

Ár: 265k ~


Nos ez a PC azért jelentősen drágább, és sajnos a boltról nem nagyon tudok sok mindent. Az tetszik, hogy fel vannak tüntetve a pontos adatok, mint a táp, alaplap, ház stb.


Akinek esetleg van véleménye vagy tapasztalata ezekről a boltokról, kérem írjon! Köszönöm.



2020. dec. 5. 20:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
2020. dec. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A második pc-hez a proci nagyon overkill. Egy ilyen procihoz minimum kéne egy gtx 1660 super videókártya.
2020. dec. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!