Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10 probléma?

Windows 10 probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár napja a gépem elindításánál észrevettem, hogy valami nem oké. Nagyon nem akart betölteni a discord ezért megnéztem a feladatkezelőt, ahol azt láttam, hogy a processzor kb. 30-40%-át leterheli egy program: local service no network firewall

Sose láttam még ezt, először azt hittem vírusos lett a gépem, de egy egyszerű újraindítás után megoldódott. Viszont szinte minden indításnál visszatért a probléma. Egyszerűen kiszámíhatatlan volt, hogy működik-e rendesen a gép az indításnál. Ezért elkezdtem utánajárni és két megoldást találtam: superfecth nevű szolgáltatás kikapcsolása vagy windows tűzfal alaphelyzetbe állítása. Az alaphelyzetbe állítással kezdtem, de valamiért nem tudtam beállítani (hozzáférés megtagadva, sikertelen, pedig rendszergazda vagyok a gépen) ezért le is állítottam a superfetchet, ami ha jól tudom azóta sysmain néven fut. Ez be is vált egy pár napig, de most ugyanúgy rossz :(

Minden iszonyat lassú és mintha még az internetem is lassú lenne, pedig semmi baja nincs.

Valakinek van valami ötlete? Esetleg a windows újrarakása megoldás lenne?



2020. dec. 18. 09:25
 1/2 anonim ***** válasza:
A dc-t próbáltad már újrarakni?
2020. dec. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A CPU -s dolog, az normális, Windows frissítés folyamata.

Előbb - utóbb egyszer abba hagyja, de hetente elkezdi keresni.

2020. dec. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!