Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 100 FPS, mégis laggol, mitől...

100 FPS, mégis laggol, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok, van egy viszonylag jó gépem.

I5 - 3470

8gb ddr3 ram

quadro 2000

CSGO-ban, átlagban megvan a 100 fps, jobb pályákon 200 is, viszont azt veszem észre, ha 100 fps körülire megy a játék, akkor nem annyira sima, olyan mintha 30-40 fpsm lenne, szóval akadna. Pedig szerintem 100 fpsn, is nagyon szépen simán kéne fusson.

Olyan mintha input laggom lenne, vagy nem tudom, tudtok rá megoldásokat?



2020. dec. 20. 05:27
 1/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
50%

az eleve alacsony fps


q 2000 az 10 eves szulinapja kozeleg

es irodai vga teljesitmenye van maga koraban is az volt igaz ott fentebbi de attol meg nem jatekos teljesitmenyu sajnos

egy jobb vga mindenkepp hasznos lenne

de feltetelezem valami hardveres gond lesz

tap, tulmelegedes stb.

2020. dec. 20. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ertem, tudsz ajánlani egyett?
2020. dec. 20. 06:04
 3/8 A kérdező kommentje:
a táp miatt miert lenne input lagg egyebkent? es a tulmnelegedes miatt?
2020. dec. 20. 06:09
 4/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

barmi modernebb desktop vga jo


GTX650Ti, 750Ti 1050Ti

HD7790, HD7850, R7 360

RX 460, 550


pl.


ha instabil a tap (eleve rosszminosegunek gyartott, vagy hibas) akkor okozhatja, ahogy tulmelegedest is alaplapnak, procinak, vga nak, sajt tulmelegedese is ongerjeszto


ezeket nem irtad le tipusokat, tap, lap

milyen a gephaz...


amugy elsonek egy jobb vga val kellene kiprobalni


mostani vga nem fogyaszt sokat szoval ha ujabb nagyobb fogyasztasu (tapcsatis) lesz akkor tap emiatt is ujra felmerulhet, el e birja egyaltalan

2020. dec. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

amugy Quadro miatt lehetseges hogy valami brand munkagep ez

ez esetben tap turheto lehet ha nem hibas, de sokszor eleg kisteljesitmenyuek, keves csatival


viszont mivel jo regi ezert a takaritas is felmerulhet, mikor volt? Es pasztazva? Mert tulmelegedes emiatt van mindeg elsosorban


hozzaertonek kellene kitakaritani, ea pasztazni


bordakat, ventiket, szelozoket


attol fuggen mit erdemes pasztazni gpu, cpu, chip... vram...


Afterburnert tudod hasznalni pl. höfokok figyelesehez

vagy GPU-Z t

2020. dec. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


Ez nem egy ajanlas, csak infok miatt linkeltem hogy olvasgathass rola


valakiknek magatol ertetodik a rendszeres fizikai karbantartasa a PC knek, de azert a legtobb atlag felhasznalo erre nem is gondol

csak hogy nem jo a gep


ha tul sokaig melegedett tul valami, foleg a tap es alaplap akkor az karosodhatott is ami azt jelenti nem javul pasztazastol es portalanitastol a helyzet onmagaban, vagy cserelni kell vagy javitani ha lehet


tap csere foleg hasznaltan (minosegire!) nem tul nagy osszeg es annyira nem feltetlen bonyolult sem


az alaplap cserehez kepest...

azt sokkal nehezebb, es szoftveresen is akkor bajlodni kell vele, legjobb ujratelepiteni ha uj alaplap lesz gepben


persze remeljuk nem kell csak megemlitettem ezeket

2020. dec. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem vagyok szakértő, de szerintem a ping miatt van
2020. dec. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
a pingem az tökéletes ::)) Csak az az érzet van, meg, hogy nem smooth, azaz folyékony tiszta szép a kép
2020. dec. 23. 05:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!