Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Jófogáson elrejtem telefonszám...

Sys64738 kérdése:

Jófogáson elrejtem telefonszámom hirdetés feladásakor és mégis felhívnak emberek. Hogyan nyomozzák ki a telefonszámom?

Figyelt kérdés
Jófogáson mikor felrakok egy hirdetést kipipálom a telefonszám elrejtése opciót, majd mikor megjelenik a hirdetés leellenőrzőm, hogy valóban rejtve van-e a telefonszámom. (Ennek az az oka, hogy fogyatékos gyermekem van és nem mindig alkalmas, ha a telefon szól.) Viszont most már harmadszor fordult elő, hogy felhívnak azzal a szöveggel, hogy "kinyomoztam a telefonszámodat". Hogyan ??? Valaki ossza már meg velem hogyan "nyomozzák" ki!

2020. dec. 20. 21:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Az e-mail címed alapján? Talán ha beírják az e-mail címed a keresőben, kiadja valahol a telefonszámoddal együtt.
2020. dec. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Plusz ha a rendes teljes neved is megadod, az alapján is tudnak keresgélni.
2020. dec. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
E-mail cím alapján megszerzik telefonszámom? Szerintem az lehetetlen. Teljes nevem nincs megadva, csak user név látszik a hirdetésben.
2020. dec. 20. 21:21
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
üsd be a google-ba az e-mail címed, s nézd meg miket ad ki rá!
2020. dec. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Már megtörtént, de mindenféle badarságot ad ki rá....
2020. dec. 20. 21:24
 6/13 anonim ***** válasza:
38%
nem tudom mik azok a badarságok, de ha egy oldalon is ott van a telefonszámod, akkor onnan...
2020. dec. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

3 oldalnyi német nyelvű badarságot adott ki rá, végig néztem.

Köze sincs a telefonszámomhoz egyik német oldalnak sem.

2020. dec. 20. 21:33
 8/13 anonim ***** válasza:
42%
jól van akkor. biztos kitalálják az érdeklődőid. Amúgy nem foglalkoznék olyan hirdetéssel, amelyiken csak e-mail van. Komolytalan.
2020. dec. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%
Nem lehet, hogy szimplán a profilodon nincs rejtve?
2020. dec. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ha elolvasnád a kérdésem szövegét végig, látnád, hogy kipipálom a telefonszám elrejtését. Utána le is ellenőrzöm, mikor megjelenik a hirdetés.
2020. dec. 20. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!