Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan állítsam be Windows...

Hogyan állítsam be Windows 10-en, hogy a screenshotjaim automatikusan mentve legyenek?

Figyelt kérdés
Ami azt illeti, arra már rájöttem, hogy a Windows gomb + Prt Sc SysRq gombbal automatikusan elment minden screenshotot a Képek mappán belül, anélkül, hogy például be kelljen illesztenem paintbe és úgy elmenteni, vagy valami, de lehetséges volna, hogy simán a Printscreen megnyomásával mentve legyenek ezek a képek automatikusan? Nem szeretném külön mindig megnyomni a Windows gombot, remélem megértitek. :D

2020. dec. 21. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem.


és nem értem meg :)

2020. dec. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Semmi baj, azért köszönöm szépen a válaszodat! : )
2020. dec. 24. 15:29
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Greenshot programot töltsd le és a beállításaiban kitudod választani hogy milyen gomb lenyomására (esetünkben legyen az egyszerűség kedvéért a CTRL+Prt.Scr gomb) mi történjen azaz hogy mentse le azonnal egy általad előre kiválasztott mappába, vagy/és másolja vágólapra, és még sok ilyen lehetőség van. A program futni fog onnantól kezdve folyamatosan a háttérben de tárhelyileg és memóriaügyileg is nevetségesen keveset fogyaszt.

A programot innen tudod letölteni: :)

[link]

2020. dec. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! <3
2020. dec. 24. 16:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a OneDrive-ot (cloudot) használom. Be kell egyszer állítani, hogy indításkor mindig induljon, és vagy alt+print screen gombot nyomok (ilyenkor az aktív ablakról csinál képet), vagy simán a print screen gombot (ami az egész képernyőt fotózza le).
2021. jan. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!