Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10 telepítés után kis...

Windows 10 telepítés után kis idővel nincs kép, mi lehet a gond? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Új asztali számítógépet vásároltam és telepítettem a Windows 10-et, majd miközben beállítottam volna a szokásos telepítés utáni beállításokat, elszállt a kép, se az egér, se a billentyűzet nem világított, de a gép viszont igen. Az alaplapon a CPU-nál a debug LED világít. A gépben minden teljesen új, érzékel is mindent az alaplap, BIOS-ban tudok lépkedni, stb. CMOS reset után egy ideig megy, aztán ismét leáll. Valaki esetleg tapasztalt már hasonlót vagy szervíz lesz csak a megoldás? Köszi előre is!

2020. dec. 15. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Meg kéne nézni melyik világit belőle.

[link]

2020. dec. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

CPU-nál világít.

Jelenleg bekapcsol, egy ideig tudom használni, de ez nem több pár percnél, majd újraindul és megint se kép, se billentyűzet, a piros LED fény továbbra maradt a procinál.

2020. dec. 15. 11:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor elsőnek nézd meg, hogy a CPU áram ellátása rá van kötve az alaplapra:

[link]


Ha ez rendben BIOS -ba lépj be és nézd meg, hogy CPU hőfok normál tartományba van, ha melegszik az is lehet.

Illetve ha ott vagy a BIOS verzióját, és nézd meg gyártó oldalán a support résznél, a CPU -nál hogy melyik BIOS verziótól van rendben.


Illetve még egy, a tápegység, megfelelő?

Egy gyengébb táp is lehet gond, a terhelésre melegszik, és instabillá válik, ekkor szintén hasonlót produkál.

2020. dec. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!