Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik éri meg jobban:venni...

Melyik éri meg jobban:venni egy koplex számitógépet vagy külön vásárolni az alkatrészeket és összerakni egyet?

Figyelt kérdés

Leginkább iskolához/munkához kellene, meg hogy néha tudjak rajta játszani.

Hol lenne érdemes keresgéljek komplex gépeket?

Vagy mennyire bonyolult összerakni egyet? (itt leginkább az a problémám, hogy nem nagyon értek hozzá)



2020. dec. 25. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

PCX-en meg ipon-on van gépösszerakó, ott ha kicsit konyítasz hozzá, hogy mi micsoda, össze tudsz rakni magadnak egy gépet. Ha valami nem passzol oda, akkor nem engedi összerakni.

Egyébként én az egyedi PC-k híve vagyok. Az előre összerakottak is jók, csak általában a konfiguráció összeállítójának ízlését tükrözi, ami nem minden esetben egyezik az én igényeimmel. Én például mindig keveslem a háttértárat, tekintve, hogy nagyon nem szeretek tárhelyben szűkölködni, és nem mellékesen videóvágással, Youtube-ra műsorszerkesztéssel is foglalkozok. Ellenben kevesebb memóriával is megelégszem, mivel Linuxot használok, az meg elég kíméletesen bánuk vele. (Stb, stb.) Szóval amikor legutóbb gépet vettem, kinéztem magamnak egy szimpatikus konfigurációt, és azon módosítottam.

2020. dec. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
Összerakni jobban megéri.
2020. dec. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%

a ketott kombinalva leginkabb, de par honap mulva (leg)inkabb

mivel most borzalmas a kinalat es az arak


(vagyis ujonan mindent kiveve videokartyat es/vagy processzort)


februar marcius... attol fugg mi lesz majd


https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__..

2020. dec. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!