Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Számítógépemmel néhány problém...

Számítógépemmel néhány probléma van miért lehet ez? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Üdv kedves gyakori kérdés olvasók! A problémámat már próbáltam sok módon megoldani mindig rákerestem neten az adott problémára mivel nekem több problémám is van egyszerre a számítógépemmel és ezért fordulok hozzátok hátha esetleg valaki tudja a megoldást. Kezdődött azzal, hogy összeomlott a böngésző és a játék. Ezért úgy gondoltam sima rendszer újra telepítés segít de sajnos nem. Ugyan úgy előjött a böngésző összeomlás és a játék összeomlás sőt még mellé társult sok kék halál képernyő. Az utóbbit sikerült megoldanom mivel minden hiba a RAM-ra utalt így tesztelgettem és az egyik RAM bajos volt így a kék halál képernyők megszűntek. A böngésző összeomlás maradt a játék összeomlás is és mellé jött egy olyan probléma, hogy nem indul el a játék CORRUPTED FILE hiba miatt pár indítás után viszont elindul de van, hogy összeomlik a játék viszont van olyan is, hogy több órát is tudok játszani vele. Ez a hiba játék telepítésnél is elő jön és nem sikerül a telepítés (HIBA: The source file corrupted)! Rendszer frissítés az illesztőprogramok is a legfrissebek teszteltem netről töltött programmal és a rendszer alapértelmezett programjával is memóriát, merevlemezt és nem gond semmivel sem, tökéletesen működnek. Ezért fordulok felétek mivel végleg kifogytam ötletekből, hogy mi lehet a gond.

A válaszokat előre is köszönöm!



#kék halál #corrupted file #összeomló lap #összeomló játék #source corrupted file
2020. dec. 27. 22:06
 1/9 anonim ***** válasza:

A RAMot mivel tesztelted? Javaslom a Memtest86+ futtatását több órán keresztül.

A telepítő "tiszta"? Vagy valami innen-onnan letöltött, agyonmókolt fajta? Ugyanez a kérdés a játékkal kapcsolatban is.

A kábelek rendben vannak? (Elsősorban a SATA kábelre gondolok.) A háttértár (HDD/SSD) rendben van? Mivel tesztelted?

Továbbá: érdemes a BlueScreenView programmal megnézni, hogy a legutóbbi kékhalálok melyik fájlban/folyamatban keletkeztek! Ezekből ugyanis következtetni lehet a hiba okára.

2020. dec. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

egy jatek? Eredeti?

ujra le kellene toltened teljesen mert lehet serult

nem eredetit is mashonan lehet keresni


amugy meglehet hogy hibas valami ha progi még nem is jelzi vagy nem is tudja jelezni

alaplap, ram (ami elvileg jo igen), hdd, tap, kabelek(!) es lehetne sorolni, akar procinak is lehet apro hibaja


proci hibat cserevel tudod kiszurni

vagy stresszeled hosszuideig, tobbfele benchmarkkal is es kozben monitorozod massal is ami minden reszletet kiir

2020. dec. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sajnos a rendszer nem eredeti de mindig ezt használtam mindig ugyan azt telepítem amikor arra kerül a sor. A játékok eredetiek példa: rainbow six siege már többször is csináltam fájl ellenörzést a játéknál ki is írta, hogy sérült fájlok javítása és sikerült is de viszont újra előjön a hiba. A source corrupted file hiba egy nem eredeti játék telepítésénel jön elő. A mai nap folyamán ha előjön a hiba lefotózom és csatolom a pontos hiba üzenetet! Köszönöm az eddigi válaszokat!
2020. dec. 28. 00:32
 4/9 anonim ***** válasza:
Hd Sentinel mit mond a hattertarra?
2020. dec. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hd sentinel tökéletesnek találta mind 2 meghajtóm.
2020. dec. 28. 10:41
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez egy nem eredeti játék telepítésénél előjövő hiba. LINK: [link]
2020. dec. 28. 11:18
 7/9 anonim ***** válasza:

A rendszer telepito amot hasznalsz az honnan szarmazik? Ncore?

Ha igen akkor meg kellene probalni egy olyan telepitovel amihez a a microsoft oldalarol szeded le az iso-t. Szabadon hozzaferheto es mindenfele mokolastol mentes.

2020. dec. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ubit nevezetű oldalról töltöm. Viszont Windows 7 rendszeren is megnéztem a gépet és tökéletesen ugyan azt szóról szóra ugyan azt a hibát adja. Egyszerűen nem tudom mi lehet a baj de valószínűleg valamelyik alkatrész nagy valószínűséggel az alaplap mivel már az is érdekes, hogy már pendrivet sem ismeri fel a bios. Eddig mindig pendrivot használtam telepítésre.
2020. dec. 28. 16:17
 9/9 A kérdező kommentje:
Most már telepíteni sem tudok CD, pendrive semmiről nem működik sérült fájlt ír ott is. Applikációkat nem tudok elindítani csak pár indításra. Esetleg valaki tudja mi lehet ez?
2020. dec. 28. 17:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!