Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kindle-ből hogy lehet könyvet...

Kindle-ből hogy lehet könyvet kitörölni, ha látszólag sehol sem léteznek a könyvek?

Figyelt kérdés

E-mailben szoktam a készülékre küldeni a könyveket.

Probléma: az amazon fiokom szerint 0 könyv van. Sem a készülék sem az alkalmazás nem ajánl fel törlési lehetőséget... mit tudok tenni? Valahol lenniük kell. Nem ertem az amazon miért nem mutatja? Vagy ha nincs ott akkor kene tudnom torolni közvetlenül, nem? Köszi, ha tudtok segíteni 🙂



2020. dec. 29. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem mutat semmit, akkor mit akarsz törölni? :S
2020. dec. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na ugye?! Hat a könyveket. Amit látok a készüléken és az alkalmazásban (iPad en, telefonon) onnan torolni nem tudom, de az amazon fiókban 0 items van az all kategóriában. Szoval? Hogy lehet ez? 😱
2020. dec. 29. 09:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Készüléken hogyan próbáltad törölni? Szerintem alkalmazásokból nem lehet, csak a készülékről. Vagy készüléket csatlakoztasd laptophoz és ott nyisd meg.
2020. dec. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hugh köszi. Rájöttem. Leírom hátha más is belefut.

Szoval minden készüléknek és alkalmazásbak saját e-mail címe van. En úgy néz ki az ipadét használtam. Ami azt jelenti hogy így nem ment fel az amazonba, viszont sem a kindle-rol sem az iPhone-rol nem tudtam torolni. Sem számítógépről közvetlenül. Csak az ipadről, ami úgy tűnik az elsődleges forrás volt ebben az esetben.

Plusz info: ha gépről töltök fel könyvet kindle-re a szinkronizálás nem (vagy nem tökéletesen) működik. Erre maga a kindle hívta fel a figyelmem egy kedves üzenet formájában.

Feltelezem, amazonba akkor kerül fel egy könyv, ha a kindle e-mail címére küldöm a könyvet vagy nyilván ha ott vasarolom. En maradtam az iPadnél most, mert így a szinkronizálás tokeletes volt mindig barmelyik eszközön is nyitottam meg a könyvet, másodpercek alatt felajánlotta hogy oda lapoz, ahol a másikon tartok.

2020. dec. 29. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!