Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi az oka, hogy nem játsza le...

Pittyesz2 kérdése:

Mi az oka, hogy nem játsza le az asztali blu-ray dvd lejátszó az egyszerre felvett DVD (audio ts. video ts) és mkv kiterjesztésű műsor állományt? Az MKV-ra "nem megjeleníthető formátum" jelöléssel nyelvet nyújt. -A lejátszó ismeri az MKV-t is!

Figyelt kérdés
2021. jan. 3. 09:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Az asztali lejátszó nem túl "okos"...

Ha DVD filmet (video_ts) teszel be, akkor azt DVD formátumnak veszi, és punktum.

Ha keverni akarsz, az adat lemez lesz. Ide aztán tolhatod az mkv-t, mp3-at, jpg-t egyszerre.

2021. jan. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyszerre csak egy filmet nézzél...
2021. jan. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1.

Ne privátban...


Persze hogy így történt. Írtam hogy miért...

Ha van video_ts mappa, akkor az DVD movie formátum.


Az adatlemezt úgy értettem, hogy egyéb fájlokat teszel a lemezre.

2021. jan. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Ha van video_ts mappa, akkor az DVD movie formátum"

Akkor vajon miért van az íróprogramokban direkt erre egy külön funkció? (költői kérdés)

2021. jan. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4. Prózai válasz:

A számítógép nem válogat, de az asztali készülék mâr csak ilyen...

Csináltam én is kevert DVD-t:

A koncertfilm mellé a lemezre tettem a borítóképet, és a mellékelt cd-t mp3-ban.

Ezeket így nem látja az asztali, de a pc igen.

Sőt van gyári dvd-m is hasonló. A borítójára rá is van írva hogy az extra tartalom számítógépen érhető el.

Én itt fejezem be.

1. voltam.

2021. jan. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!