Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nagyobb felbontás, nagyobb...

Nagyobb felbontás, nagyobb input lag?

Figyelt kérdés

Sziasztok, van egy monitorom, gyárilag 60hz, viszont engedélyezi a 75hz-t, is, nos én felturboztam 75hz-re, hisz sokkal jobb. De nyilván ez nem annyira fontos most, csak megemlítettem, bár kitudja. A lényeg, hogy van egy játék(CSGO), ahol ha feljebb veszem a felbontást, jelentősen megnő az input lag. És ha megmozdítom az egeret, a kurzor késve megy a megadott helyre, és egyszerűen nem smooth, tiszta a kép! Pedig a 60, és 75 FPS megvan! Tettem, már fel régebben ilyen kérdést, de nem kaptam rá választ.

Mit tehetnék ez ügybne, hogy tisztább legyen a kép, és megszünjön az input lag? I5-s procim van, Nvidia kártyám, ramom is elegendő!(8 van most )

Ne hogy már 200-300 fps kelljen. Régen teljesen jó volt minden, a gép is újra lett telepítve. .

Esetleg vannak ötleteitek? Előre is köszönöm!!!!!!



2021. jan. 4. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
A V-Syncet kapcsold ki.
2021. jan. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nincs Vsync, néztem az fpst, nem lockol le 60-ra, vagy 75-re,
2021. jan. 4. 15:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Folyamatok közt normál prioritással megy? Illetve 60hz-n is ilyen?
2021. jan. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen levettem magasról
2021. jan. 4. 20:47
 5/8 A kérdező kommentje:
Valaki esetleg?
2021. jan. 5. 14:37
 6/8 A kérdező kommentje:
na
2021. jan. 6. 16:48
 7/8 anonim ***** válasza:
A monitorral van gond. Ez nem fps és nem szoftveres probléma
2021. jan. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hogy hogy a monitorral? Mit tehetnék ellene?
2021. jan. 8. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!