Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Felfüggesztették a ncore...

Felfüggesztették a ncore tagságomat, hogyan tudnám visszaállítani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A helyzet az, hogy egy ideig nem használtam a fiókomat ezért felfüggesztették. Fizethetek prémiumot, de amikor rákattintok azt írja ki, hogy jelenleg nem elérhető. Ilyenkor mi a teendő? Már a harmadik emailt küldtem nekik November óta, de b@sznak válaszolni :(



2021. jan. 8. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, buktad én is így jártam :)
2021. jan. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérsz valakitől meghívót
2021. jan. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Benne van a szabályzatban, hogy 12 hét inaktivitásért jár a ban. Inaktív voltál, töröltek, pont. Ez a szabály, nem véletlen nem válaszolnak.


Vagy szerzel meghívót, vagy mész másik oldalra torrentezni, ezek a lehetőségeid.

2021. jan. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én ezt értem, de ott van az opció arra, hogy előfizessek prémiumra és nem engedi. E miatt kérdem, hogy meg lehet e ezt oldani vagy nem. De ezek szerint veszett fejsze nyele ez is. Azért köszönöm szépen a válaszokat :)
2021. jan. 8. 18:11
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet. Én is jártam már így, én hülye 12 héten át elfelejtettem felmenni (akkoriban nem kellett a fiók). De azóta havernak vettem prémiumot, és fent vagyok újra.


3-as voltam ismét.

2021. jan. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!