Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet a felfüggesztett...

Hogyan lehet a felfüggesztett facebook fiókomat visszaállítani? (Többi lent) Légyszi, aki tud válaszoljon, nagyon kétségbe vagyok esve!

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy fake-elni akartam facen (tudom, hülye voltam, már megbántam), és voltam olyan bugyuta, hogy az eredeti e-mail címemmel regisztráltam a fake profilt. Erre kidobta nekem az eredeti profilomat, és valami ilyesmit írt: "Ezen az e-mail címen már van fiók regisztrálva, de ha akarod, igényt tarthatsz erre az e-mail címre (itt kiírja a címet)." Én igényt tartottam rá, és sikeresen el is készült a fake profilom. Csak az volt a bökkenő, hogy mikor az IGAZI profilomba akartam bejelentkezni, akkor azt írta, hogy ez a fiók fel van függesztve, mert a hozzá tartozó e-mail címre valaki igényt tartott. (És ugye nem lehet egy e-mail címen kéz fiók regisztrálva.) vagy valami ehhez hasonlót. Nagyon kétségbe estem, de szerintem még valahogy vissza lehet állítani az eredti profilomat! Légyszi, aki tud az tényleg adjon tanácsot, és a fake-eléssel kapcsolatos magánvéleményeket tartsátok meg magatoknak, eleget tanultam már belőle. Szóval, akinek van BÁRMILYEN ötlete, tanácsa, vagy észrevétete a facebook fiókok inaktiválásával kapcsolatban, azt kérem, írja meg!

2014. dec. 6. 00:08
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Muhahahahahahahahaha.
2014. dec. 6. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha törölnéd azt, amit most létrehoztál ugyanezzel az e-mail címmel, akkor nem állna vissza?

Én csak segíteni szeretnék, sajnos nem használok egyáltalán Fb-t, ez csak eszembe jutott....

2014. dec. 6. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Csak egy ötlet, nem tudom, hogy működik-e: csinálj egy új mailt. Lépj be a fake profilba, annak a mailcímét állítsd át az új mailre (utána a másodlagosból is töröld ki a régit). Utána próbálj meg újra a régi profillal belépni.
2014. dec. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat :) mindent megpróbálok.
2014. dec. 9. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!