Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » MP4 előadó nevének megváltozta...

MP4 előadó nevének megváltoztatása?

Figyelt kérdés

Igyekszem érthetően leírni, mi a problémám, habár nem nagyon értek ehhez, ezért kérek itt segítséget.

Szóval van egy alkalmazásom telefonon, amivel be lehet írni a zenékhez, hogy mikor adták ki, dalszövegét, stb. És itt az egyik előadó nevét csupa nagybetűvel írja, mivel egyszer véletlenül egy rossz javaslatra mentem (ezt az app dobja fel a fájl neve alapján), ahol naggyal írták, pedig ugye csak a kezdőbetűje nagy. És mivel ettől az előadótól van vagy 40 számom és a többin is átírta a nevét, ezért ez nagyon idegesít. Akárhogy átírom kicsire, úgy marad. Ahol szerkeszteni kell, ott úgy mutatja, ahogy én átírtam, aztán mentem és megint végig nagybetű van. Ha más nevet írok, majd újra a rendes nevét mondjuk fele nagy, fele kicsivel, akkor is csupa naggyal írja ki.

Valaki tudna nekem ebben segíteni? Nem akarom letörölni az összes zenét emiatt és újra letölteni, beírni helyesen az előadó nevét.

Köszönöm előre is!



2021. jan. 9. 10:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!