Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom visszakeresni az...

Hogyan tudom visszakeresni az előzményeimet a Paint tool sai rajz programban?

Figyelt kérdés

Kb 2 éve használom a programot, eddig még nem volt szükség előzménykeresgélésre. Nem is konkrétan az előzmények érdekelnek, hanem az utolsó mentés elötti mentések.

Elő lehet őket keresni?

Ugyanis egy rajzon dolgoztam, kb 4 órán át, amit sikeresen szarul mentett el eme csodás program.

Álltalában .sai formátumba vagy a photosop formátumába szoktam menteni a dolgokat. Most valamiért jpg formátumban sikerült elmentenie, és így elveszítek a rétegek... Ami azért nagyon nem jó, mert a rajz még nem volt kész, ergo szükségem lenne a rétegekre...

Én rajz közben folyamatosan mentettem... De már akkor az is lehet, hogy akkor is roszz formátumba.

A rajztáblám és a sai nincsenek túl jóba, így gyakran bolondul meg úgymond a program. Magától vált a layerek közt, random ráközelit, meg ilyenek. De ez csak a sainál.


Valahogy meg lehet oldani, hogy vissza szerezzem a rétegeket? Ezt valahogy vissza tudom állítani? Vagy most akkor buktam az egészet?



Kérlek segítsetek! Még sosem volt ilyen jellegű probléma, és nagyon dühös lennék, ha elveszne a munkám...



2021. jan. 13. 22:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!