Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb fejhallgató...

Melyik a legjobb fejhallgató gaming-hez (mikrofonnal)?

Figyelt kérdés
Max 31-2 ezerig

2021. jan. 15. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
18%

Ittvan egy pár:


[link]


...és ha választani kellene, én tuti a Sennheiser-t választanám.

2021. jan. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jaaa bocs, ezeken nincs mikrofon, sajnos magamból indultam ki, engem zavarna a mikrofon, neked meg kell.
2021. jan. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A HyperX Cloud II-t szokták ajánlani, de újabban, olcsóbban ott van a Razer Kraken X, azokat nagyon ajánlják mostanában, majdnem minden teszten a legjobbak közé sorolják az árában. A mikrofon jobb mint bármelyik más gamer headset-ben, a hangzás megállja a helyét árban, illetve a legkönnyebb é slegkényelmesebbek közé tartozik vélemények alapján. Emellett a HyperX Cloud Stingert szokták még mondani, de annak se mikrofonja, sem a hangzása nincs olyan jó mint a Kraken-nek. Corsair-nek is van ilyen árban fejese, azok nem rosszak de igazából a mikrofonjuk akárcsak egy 20 éves gombos nokia mikrofonja.
2021. jan. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szollosipeti válasza:
Cooler Master MH751 odaveri a Hyperx-et is
2021. jan. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!