Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért váltott át 2 ismerősöm...

Miért váltott át 2 ismerősöm tik-tok fiókja is magától privát fiókra amikor már mindkét ismerősömnek már egy fél majdnem egy éve új tik-tok fiókja van,és a régit tudom,hogy már nem használják,mert nem posztoltak újabb videót a régire?

Figyelt kérdés

Szerintetek ez hogy lehetséges?

És még annyi,hogy ugyanabban az időben váltott át mindegyik régi fiókja privátra, ezt abból tudom, hogy rögtön ellenőriztem mindkettőt amint megláttam hogy az egyik privi lett.


Igen, sokat néztem a videójukat mert nagyon tetszettek, sajnos már nem tudom őket nézni ez miatt!


Szerintetek mit csináljak, miért csinálja ezt a Tik-tok??



2021. jan. 19. 08:17
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Ha jól tudom, minden 16 év alattinak privátra váltották központilag a fiókját
2021. jan. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem.


De most néztem meg egy másik ismerősömét, amit amúgy nem nézek, de az meg nem privát pedig még nincsen 16.

2021. jan. 19. 08:46
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha idősebbnek írta be magát a regisztrációkor, akkor nem vált át.
2021. jan. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!