Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Dell 2209 WAF problémám....

Acesanyi kérdése:

Dell 2209 WAF problémám. Monitorom egyik pillanatról a másikra fekete képernyőre váltott. Azóta fekete a kép. Mi lehet a probléma, hol kezdjem a keresést?

Figyelt kérdés

A monitorom kb. 5 éves. Egyik nap bekapcsoltam a gépet, hogy zenét hallgassak youtube -ról. Elindítottam az első számot és kb a felénél mikor visszapillantottam már fekete volt a kép. Először azt hittem, hogy elaludt a képernyő, megmozgattam az egeret de semmi! :( Próbáltam másik kábellel is, laptopra is kötöttem de semmi!

Az zavar a legjobban, hogy semmi előjelét nem tapasztaltam a dolognak. Ha valaki tudna vmi irányt mutatni mi lehet a gond?! Érdemes-e szervizelni? Nem nagyon van most ujra beruházni!

Köszönöm mihamarabbi segítségeteket!!!



2016. jún. 12. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű, tedd át másik gépre a monitort vagy a pc vga kimenetére egy monitort, egy másikat és ennyi.
2016. jún. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha másik géppel se működik, akkor a monitor rossz.
2016. jún. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat de az tuti hogy a monitor rossz! Azt elfelejtettem írni, hogy másik gépen is próbáltam. Tehát tuti a monitor rossz!
2016. júl. 22. 19:02
 4/4 anonim ***** válasza:

Itt kaphatsz olcsón használtat.

[link]

2016. júl. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!