Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom eltüntetni a...

Hogyan tudom eltüntetni a gombot a firefoxból?

Figyelt kérdés

Linkeltem a képet:

[link]


Jobb oldalt sárgával bejelöltem mi az a gomb: Más könyjelzők gomb ami csak úgy megjelent pár napja, a probléma vele hogy ugye elötte van a 2 kacsacsőr (jobbra mutató nyíl) ha arra kattolok lenyitodik az elmentett könyvjelzők, és régen ha akartam simán betudtam húzni oda új oldalakat, és így elmentette könyjelzőnek, de most amiért megjelent ez az új gomb mellette 'más könyjelzők' ezért nem tudok behúzni oda semmit, és ha manuálisan mentek könyjelzőt más módszerrel, úgy se mentődik el a dolog, van erre valami plugin vagy valami amivel ellehet tüntetni?

Oh és probáltam a jobb egérgomb testreszabással is, de csak az egész könyjelző menüsávot lehet eltüntetni, külön nem.



#eltávolítás #Firefox #plugin #könyjelző gomb #más könyjelzők #testreszab
2021. jan. 21. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha törlöd a könyvjelzőit, eltűnik a mappa. Ide azok kerülnek be, amit véletlenül becsillagoztál a címsorból, de nem helyezted át saját mappába vagy a könyvjelzősávba.
2021. jan. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tényleg! köszi működik!
2021. jan. 21. 09:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Rá lehet húzni könyvjelzőt a könyjelzősávra is, és a más könyvjelzők mappára is. Szerintem túl sok könyvjelződ van a könyvjelzősávon, ezért érzékeled zavarónak a dolgot.
2021. jan. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3: nem, a mappa előtti dupla nyíl a töréspont, amire kattintva a képernyőre nem fért könyvjelzőket nyitja le. Ez pedig egy külön mappa attól elkülönítve. Ez egy új mappa, de én is csak ma vettem észre, és a tartalmának törlése után felszabadult a helye.
2021. jan. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#3


Tudom hogy működik, azért írtam, hogy ettől függetlenül a könyvjelzősávra ÉS a más könyvjelzők mappára is be tudja húzni a könyvjelzőt. Tehát igazából ugyanúgy működik, mint eddig. Meg a becsillagozás is működik ugyanúgy, mint régen.

Ha a mappát szeretné eltüntetni, arra #1-es megadta a választ, kérdező pedig már írta, hogy működik neki.

2021. jan. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!