Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha rendeltem wish-ről dec....

Ha rendeltem wish-ről dec. 24-én és még január 13-án már a kiszállitási cégnél van, és 20-án sem jött meg a csomag. Visszakértem a pénzt, mert történt egy kis félrenézés, mivel azt küldték emailben hogy már ki szállították a terméket? Folyt lent

Figyelt kérdés

Nos, gyakorlatilag a termék még mindig a kiszállási cégnél van. 18-án már meg kellett volna kapnom, addig kellett volna ki hozniuk.

Mivel írtam nekik, hogy én ilyen üzenetet kaptam hogy ki van szállítva máshova, így vissza kaptam a pénzem.

Nos, mivel még elvileg mindig a kiszállási cégnél van, megkapod a terméket vagy már nem?



2021. jan. 26. 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Meg fogod kapni a cuccot. Amúgy azt nagyon benézted, hogy a karácsonyi őrületben ilyen hamar megjön a Kínából érkező cucc, amikor alapjáraton 3-4 hét.
2021. jan. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is most kezdenek szállingózni a közvetlen karácsony előtt rendelt cuccok. Teljesen rendben van, nem panaszkodok. Volt ami március elejére volt kiírva és tegnap ott figyelt a postaládában. Amúgy a Magyar Posta ül rajta egy csomót. Simán megjönnek 2 hét alatt Kínából Magyarországra, aztán Ferihegyen állnak majdnem egy hónapot. Pedig a covid miatt igen sokan elveszítették a munkájuk, bőven lenne a logisztikára és a szortírozásra is ember.
2021. jan. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!