Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Sok fps játéktól el lehet...

Sok fps játéktól el lehet szedulni a gép előtt 3-4 másodpercre?

Figyelt kérdés
Sziasztok , nem tudtam hova írjam ezt a kérdést de ide írtam úgy döntöttem remelem jó helyen keresgélek. Most a karantén alatt vettem egy gamer PC-t . Eddig is játszottam online de nem ilyen sok ideig és tegnap a következőt vettem észre . Egyik pillanatban hirtelen el szedultem de csak max 3 másodperc volt az egész ez este fordult elő meg előtte délután 1x. Sajnos most sokat vagyok itthon és eléggé rá függtem az online játékra . Cs go , pubg stb. Az a helyzet hogy én elég gyors erzekenysegen játszok. 8000 dpi re van állítva az égerem és melle meg játékon belül is fel van húzva picit . A barátaim mondjak hogy amikor engem néznek elszedulnek a gyors mozgásátol főleg ha scopeba nézek . Arra is figyelmes lettem hogy amikor távolra lövök akkor sokkal közelebb hajolok a Monitorhoz és úgy bámulom kb 30 cm rol. Alapból rosszba szemem távollato vagyok. Ez elő hozhatta a szédülést hogy sokáig huzamosan nézem a monitort a gyors érzékenység mellett? De semmi más bajom nincs csak pár másodpercre elszedulok olyankor fel állok sétálok egyet és elmúlik . De gép elé nem mertem utánna visszaülni. Ha és igen elég sokat játszom szabadnapos 11-10.5 órát a gép előtt ülök egyszerűen annyira unatkozok. Más is járt már így vagy inkább az orvos fele keresgéljek. Hozzáteszem sosem volt ilyen de soha nem játszottam ilyen sokat mint mostanában . Előre köszönöm a válaszotokat .

2021. jan. 27. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha kicsi a FoV, az okozhat rossullétet érzékenyeknél.
2021. jan. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges, de amugy vedd lentebb a dpi-t, te jó isten, azzal nem is lehet célozni xdd


Nem szokott hozzá az agyad a sok játékhoz még

2021. jan. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ohh köszönöm a gyors választ :D hat nem nagyon szeretném lejjebb venni mert nekem így áll kézre én csuklóból játszom . De megy vele a lövés azért :D nem tudom nekem így jó ha ilyen gyors :D lassan próbáltam de úgy nagyon Béna vagyok mire oda fordítom a fegyvert lelonek. Így meg csak egy pici mozdulat és hatra is fordultam 😂😂
2021. jan. 27. 12:07
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább a folyadékhiányra gyanakodnék.
2021. jan. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!