Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudom az excelt wordot...

Hogy tudom az excelt wordot accesst stb. minden ilyen windows os alkalmazást frissíteni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy Windows7 es gépe. Ezen szeretném ingyen frissiteni a windows os alkalmazásokat (jelenleg 2007es ek). Hogyan tudom ezt negoldani?

2021. jan. 27. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:

A 2007-es kulcs csak a 2007-es verziót aktiválja. Nem tudod csak simán leszedni.


Ha mindenképp ingyeneset akarsz, akkor tanulóként van lehetőség ingyenes office-ra valahogy. Kiindulásnak talán:

[link]

Sajnos nem ismerem ezt a rendszert


Ha nincs már diák ismerős, és csak ingyen jöhet szóba akkor illegális megoldást kell találnod.


Ingyenes office utánzat amúgy a libreoffice. Nekem nem tetszik, de el lehet boldogulni vele, és teljesen kompatibilis a microsoft office csomagjával.


Ha vásárolnál legális kulcsot, akkor javaslom az újraértékesített kulcsokat! Néhányezer forint, és legális!

Windows 7 NEM TÁMOGATJA(!) az office 2019 és újabbakat. Hogy is van... 2016 az előtte levő, ha nem mondok hülyeséget. Azt lehetne beszerezni maximum, tehát az office 2016-ot kell keresned.

Itt keress: [link]

pl: [link]

2021. jan. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, és access az egy külön igény. Az az alapverziókban nem szokott bennelenni.
2021. jan. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
LibreOffice ugyanolyan jó és ingyenes. [link]
2021. febr. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!