Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Fb.messengerben csetelés...

Fb.messengerben csetelés közben a partneremnél eltűnik a zöld pötty, este ugyanabban az időpontban.De üzik kézbesítve vannak és késéssel, de válaszol. Lehetséges, hogy eközben egy másik fiókot is használ, ezért nem látom?

Figyelt kérdés

#Facebook #informatika #Facebook Messenger #messenger zöld pötty #több facebook fiók #váltás facebook fiókok között
2021. jan. 27. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Öt kell megkérdezni, de ha éjszaka, mindig ugyanakkor csinálja, akkor lehet csak a net szolgáltatója tehet róla
2021. jan. 28. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Lehet nála is az van mint nálam. Sokszor mikor írnak nem jön értesítés, ezért gyakran hívnak, hogy ugye jelezze nekem a Messenger, mert ha nem frissítem magamtól lehet, hogy 2 nap múlva látom csak meg az üzit.
2021. jan. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Itt az a gond, hogy csak akkor tűnik el a zöld pötty, amikor egy bizonyos hölgy este megjelenik cseten. Ezért kérdezem, hogy mennyi a valószínűsége, hogy olyankor másik fb.fiókot használ.
2021. jan. 28. 22:57
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
2021. jan. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hogy mire alapozom? Arra hogy jobban ismerem, mint te
2021. jan. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá :]
2021. jan. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Rákérdeztem, de nem kaptam pontos választ.

Illetve, amikor eltűnik a zöld pötty, az utolsó elérhető időpontja az eltűnéssel egy időben van.Pl.10-kor eltűnik a pötty, mi 11-ig írunk, de mégis azt jelzi a teló, hogy 1 órája volt elérhető, pont akkor, mikor eltűnt a pöttye. Fb-on sem látom olyankor.

2021. febr. 1. 23:27
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, megoldódott!

Kipróbáltam egyik ismerősömmel. Másik fb.fiókba lépett a telóján, lap-topon pedig a publikus oldala van nyitva.Szinkronban fut a kettő. Ezért nincs zöld pötty, miközben kommunikálunk.

2021. febr. 2. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!