Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Használt laptopot akarok...

Használt laptopot akarok venni , de a szüleim nem pályázzák. Mit tegyek ?

Figyelt kérdés

Nincs sok pénzem , nem is nagyon gyűlik , szóval használt laptopot szeretnék venni , de ők azt mondják , hogy egyből tönkremegy , meg hogy a eladó azért akarja eladni , mert valami baja van vele stb. A mostani laptopomon a Cs:Go is csak 30-40 fps-en fut 720p-be, meg amugy is kéne egy új , mert az apámé tönkrement

Nem tudtam melyik kategoriába tegyem a kérdést , bocs ha rosszba tettem .


2021. jan. 29. 09:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Laptopot pont lehet használtan venni, mert van egy nagy előnye: ki tudod próbálni. Kérd meg az eladót, hogy töltse fel az akksit, a helyszínen kapcsold be és nézd meg a tulajdonságait a gépházban, vess egy pillantást az eszközkezelőre is, akár kapcsolj be egy mobil hotspotot, csatlakozz rá és nyiss meg pár honlapot. Ha valami baja van, az hamar kiderül. Csak akkor add át a pénzt az eladónak, ha elégedett vagy.
2021. jan. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A te pénzed...

Anúgy én sem preferálom a használt tech-cuccokat, de azért 3 dolgot jegyezzünk meg:

- Az új is elromolhat. Csak arra általában van garancia.

- Nem lehet tudni, hogy az eladó miért akart megválni a terméktől. Lehet, hogy egyszerűen jobbat vett. Lehet, hogy nincs szüksége rá. De persze az is lehet, hogy valami hibája van, azért akar rajta továbbadni.

- Léteznek notebookok felújításával foglalkozó vállalkozások. Ezek alaposan letesztelik, és szükség esetén javítják, felújítják a gépeket, mielőtt eladják. Kicsit drágább, mint ha közvetlenül vennéd meg a használt gépet, de erre legalább van garancia.

2021. jan. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Adjál vért, azért fizetnek és akkor lesz pénzed előbb-utóbb.ezt leszámítva nem tudom mit lehetne tenni.
2021. jan. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Több helyen is lehet vásárolni használt laptopot garanciával:

[link]

2021. jan. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!